web analytics

Yakadan Başlamalı Anlatımlı Bebek Yelekleri

Yakadan Başlamalı Anlatımlı Bebek Yelekleri. Bebek örgüleri nde en çok sorulan sorulardan biri. Anlatımlı yakadan başlamalı bebek yelekleri.

Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapılışı (Dikişsiz Tek Parça ) - Youtube
Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapılışı (Dikişsiz Tek Parça ) – Youtube from www.youtube.com

Ajurlu olan yukarı da modelin yanı sıra daha sade yelekler tercih edilebilir. En güzel örnekleri en güzel iplerle örüyoruz. Diğer bir yeni model bebek yelek örnekleri nden olan ve benim de hoş bulduğum bu.

Kolay Bebek Yelekleri Örgü Modelleri Anlatımlı.

Bebek yelek modellerinden kimono yelek modeli, kundak bebek yelek modeli olarak da geçen çok güzel bir modelin yapılışını videolu olarak hazırladık.yakadan başlama bebek yeleği nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Bebek yelekleri tığ işi veya şiş örgü fark etmez çok örüyoruz. Süveter modelleri, değişik bebek yelek modelleri anlatımlı yapılışı örüyoruz.

Hepsini Bir Araya Topladık Ki Bir Defada Tüm Modellere Ulaşabilesiniz.

Yakadan başlama bebek yeleği anlatımlı : Diğer bir yeni model bebek yelek örnekleri nden olan ve benim de hoş bulduğum bu. Yelek modeline prenses adını vermemizdeki gaye modelin küçücük kızlarımız amacıyla olması.

Bunun Yanında Tunus Işi Bebek Yelekleri Ve Şiş Işi Yelekler De Yer Alıyor.

Şimdi sizleri yakadan başlamalı bebek yeleği yapılışı ile baş başa bırakıyorum. Yakadan başlanarak örülen örneğimize, 85 ilmekle 5 sıra haroşo örerek başlıyoruz. Yakadan başlamalı bebek yeleği nasıl örülür?

3 Numaralı Şişle Yününüze 60 Ilmek Atıp Haroşa Örgü Ile Örmeye Başladığınız Yeleğin, Her Sıra Dönüşünde Her Iki Kenardan Bir Ilmek Atarak Çoğaltın.

Satış yapmak için, hediye etmek için çok güzel bir model. Yakadan başlamalı yaprak örnekli bebek yeleği yapılışı. Kısa bir zaman önce sitemizde.

(Sonraki Sırada 2 Ilmek Örüyoruz 1 Artırıp 1 Kesiyoruz) Sıra Sonuna Kadar Parantez Amacıyladeki.

Kız çocukları için anlatımlı bebek yelek modelleri ni örebilirsiniz. Ajurlu olan yukarı da modelin yanı sıra daha sade yelekler tercih edilebilir. Arttırmaları sadece haroşodan sonra bir sıra örerek yapıyoruz.

Leave a Comment