web analytics

Urfa Kart Bakiye Yükleme

Urfa Kart Bakiye Yükleme. 3d ödeme özelliği olan kart bilgilerinizi girerek, güvenli bir şekilde bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde hem kendi hem de.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi from urfakart.com

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak akıllı biletim internet sayfasına ulaşabilir, buradan urfa kart bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 3d ödeme özelliği olan kart bilgilerinizi girerek, güvenli bir şekilde bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. En az 1 (bir) en çok 200 (ikiyüz) lira yükleme yapabilmektesiniz.

Bakiye Yükleme Işlemi Için De Herhangi Bir Komisyon Talep Edilmez.

İzmirim kart lira yükleme işlemi gerçekleştirirken bu limitleri göz önüne almanız iyi. 1 öncelikle hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Kentkart'a kredi kartı ya da hesaptan yükleme limiti tek.

Ancak Tek Bir İstanbulkart Için Bu Yükleme Limiti 750 Tl’dir.

Elektronik kart olan urfa kart için bayiler haricinde mobil uygulama kullanım kolaylığı ile vatandaşların hızlı ve pratik işlem yapmasına olanak sağlamaktadır. Kredi veya banka kartınız ile dilediğiniz zaman bakiye ilavesi yapabilirsiniz. Yani birden fazla i̇stanbulkart için yükleme yapmak istiyorsan, sahip olduğun aylık toplam limit 1500 tl.

En Az 1 (Bir) En Çok 200 (Ikiyüz) Lira Yükleme Yapabilmektesiniz.

Lütfen bakiye yüklemek istediğiniz bank24 jet kart numaranızı giriniz. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak akıllı biletim internet sayfasına. Ardından kredi kart numarası girilerek bakiye yükleme işlemi gerçekleştirilir.

Ego Kart Bakiye Sorgulama Işlemi Internetten Ankarakart.com.tr Adresine Giriş Yapılarak Yapılabilir.

Seyahat için gerekli olan urfa karta mobil bakiye yüklemesi gerçekleştirilebilmektedir. Urfa kart, şanlıurfa merkezdeki toplu taşıma faaliyetlerinde para yerine geçen, kredi yüklenerek kullanılan kart sisteminin adıdır. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak akıllı biletim internet sayfasına ulaşabilir, buradan urfa kart bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara, Bankalararası Kart Merkezi, Mastercard Ve Visa Üye Kuruluşudur.

Fastpay'e eklenebilecek ulaşım kartı sayısı 3 adettir. Urfa kart bakiye sorgulama ve yükleme. Bu limitler doğrultusunda bakiye yükleyebilmektesiniz.

Leave a Comment