Tuncay Kıratlı


Tuncay Kıratlı

Tuncay Kıratlı. Eski sevgilisi seda sayan hakkında ilk kez konuşan doğan, seda hanım'ın bana kattğı çok şeyler var. On 8 october 2020, she received at turk sinemasini gecmisten gelecege ceremony an award for her contribution.

Seda Sayan abarttı! 8. kocayı alıyor Sayfa 10
Seda Sayan abarttı! 8. kocayı alıyor Sayfa 10 from www.internethaber.com

Burcu kıratlı, magazin basınının duayenlerinden kenan erçetingöz’ün üvey kızıdır. Babası tuncay kıratlı, annesi gül erçetingöz’dür. Impextur construction import export trade limited company asia export manager.

Tuncay Kiratli Profiles | Facebook.

Kez oturan seda sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü. So all that means, he hasn’t come to this current position just by chance. Kez oturan seda sayan'ın bu evliliği de.

Gül Erçetingöz, Tuncay Kıratlı Education :

Seda sayan'ın eski kocalarından, işadamı. Tuncay kıratlı'nın kuzeni olan alp. Annesi ve babası o çok küçükken ayrılmış.

We Hope This Will Help You Get To Know Burcu Kıratlı Better.

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri olan burcu kıratlı, cesur gelinliği ile uzun süre konuşulmuştu. Burcu kiratli is married and her husband name is sinan akçil, mother name is gül erçetingöz and her father name is tuncay kıratlı. Burcu kıratlı is a turkish model and actress.

Kendisine Asrın Konakları Marina'dan Ev Satın Alan Babası Tuncay Kıratlı'yı Yalnız Bırakmayan Oyuncu, Babasıyla Birlikte Objektiflere Gülerek Poz Verdi.

He has been serving as head of the administrative affairs of the presidency. Please let us know if there is anything wrong with the information by commenting or. On 8 october 2020, she received at turk sinemasini gecmisten gelecege ceremony an award for her contribution.

5 Feet 4 Inches ( 1.65 M ) Burcu Kıratlı Instagram:

Answer = her height is 5 feet 5 inches (1.65 m). Sedanın evliliği düzmece' seda sayan'ın tuncay kıratlı ile izmir'deki sürpriz evliliğinin yankıları sürüyor.şarkıcının eski nişanlısı ve tuncay kıratlı'nın kuzeni alpay başaran,evliliğin düzmece olduğ; Burcu kıratlı, 23 temmuz 1989 tarihinde i̇stanbul’da doğmuştur.

Leave a Reply