web analytics

Tığ Işi Yelek Modelleri 2021

Tığ Işi Yelek Modelleri 2021. Özellikle günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi çeyizlerinizde de bu tür modelleri örüp, çeyizlerinizi olağan üstü bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz. Zincir i̇şi yelek yapımı anlatımlı.

Tığ İşi Çeyizlik Bayan Yelek Yapımı Canım Anne
Tığ İşi Çeyizlik Bayan Yelek Yapımı Canım Anne from canimanne.com

Çok kolay tığ modelleri🎈 yelek modelleri/tığ i̇şi anlatımlı. Şu aralar da oldukça da revaçtadır. Başlıkta bildirdiğimiz gibi tığ işi basit yelek modeli ama aynı vakitte bu bir panço yelek modelidir.

Tığ Işi Dolgulu Yelek Modelini Siz Örgü Sever Hanımlar Için Paylaştım Umarım Beğenirsiniz.

2021 yelek örnekleri içinde belki de en çok yapılan yelek örnekleri başında gelmekte ters lale gelin yelek modeli. Sevgili arkadaşlar bugünde sizlere çok güzel bir tığ i̇şi fıstıklı lif ve lizöz örgü modeli paylaşıyorum bu güzel modelimizle lif lizöz yelek bebek battaniyesi örebilirsiniz. Değişik örgü ve tığ işi yelek, hırka, bluz, patik, battaniye, lif ve bebek örgü modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Tığ İşi Örgü Modelinin Yapımında Kulandığım Malzemeler, Nako Vizyon.

Aşağıda videosunu paylaştığım youtube kanalımdan bir model. Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yelek modelleri isteyenlerin kesinlikle ama. Tasarımı gerektiğince şıktır ve kız bebek ya da çocuklarınızın üstünde çok güzel duracaktır.

Tığ Işi Sık Iğneli Örgü Yelek Modelini Siz Örgü Sever Hanımlar Için Paylaştım Umarım Beğenirsiniz.

Ördüğünüzde senelerce dayanabilen el örgüsü yeleklere kimhayran değil ki. Kısa bir zaman öncesinde sitemizde. Yelek tig için 900+ fikir tığ işleri, örgü, yelek.

Tığ Işi Yelek Modelleri 2022 Yılında Siz De Örüp Kullanmak Isterseniz Ilk Olarak Ince Bir Ip Ve Yine Ince Bir Tığ Kullanmanız Tavsiye Edilir.

Birbirinde şık battaniye örgü modelimi. Yelek modelleri tığ ile ya da şiş ile yapılabilmekte ve kullanılan materyale göre değişik örnekler ortaya çıkabilmektedir. İsteyen çeyizlik yelek, anne yelek modeli olarak da uygulayabilir.

Atkı, Bere, Yelek, Elbise, Bebek Kıyafetleri, Ev Dekorasyon Modelleri De Dahil Olmak Üzere Tığ Işi Ile Yapılacak Sayısız Model Seçeneğine Sahipsiniz.

Tığ işi yelek modelleri, tığ ile yapılmakta ve tığ ile yapılan modelleri örümü, şişe göre çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Çok kolay tığ modelleri🎈 yelek modelleri/tığ i̇şi anlatımlı. Tığ işi örgü modelleri ise bunlar içinde kesinlikle en yaygın olarak kullanılanlardandır.

Leave a Comment