web analytics

Tehlikeli Insanlardan Korunma Duası

Tehlikeli Insanlardan Korunma Duası. Haset insandan kurtulmanın yolu, güzel özelliklerinizi ayan beyan ortada sergilemekten vazgeçmektir. Bismillâhi mâ şâallah lâ yekşifüssűe illallah.

Tehlikelerden Korunma Duası Faziletli Salavatlar, Sırlı
Tehlikelerden Korunma Duası Faziletli Salavatlar, Sırlı from salavatiserife.com

Kötü insanları zararından korunmak ve kurtulmak için dua öncelikle böyle durumlarda allah’a (c.c) sığınmalısınız. Kıyamet günü zalim, (sırat köprüsü üzerinde) zulmettiği kimse ile karşılaşır. Kötülüklerden korunma duası hükmünde okunan 7 farklı niyaz dualar müminler için ilahi bir zırh görevi görür.

Bu Duayı Sabahları Üç Defa Okuyana Akşama Kadar, Akşam Üç Defa Okuyana Ise Sabaha Kadar Hiçbir Bela Gelmez.

” allahümme inna nec’alüke fi nühurihim ve neuzü bike min şürurihim.”. Ardından (101) defa “ve innellahe biküm le raüfün rahim” duasını okuyup tekrar dua edin. Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min halfihim sedden fe eğşeynâhum fe.

İnsanlara Kötü Şeyler Fısıldayan O Sinsi Vesvesecinin Şerrinden.

Zali̇m ve kötü i̇nsanlardan korunma duasi. Kötü i̇nsanların şerrinden korunma duası. Aşağıda bulunan korunma duası da faydalı olacaktır.

Bu Yazımızda Kötülüklerden Korunma Duası Olarak Okunan 7 Farklı Dua Örneği Sunacağız.

Ebu ümame allah resulünden rivayet ediyor : İşte kötü insanların şerrinden korunmanın yolları. Akabinde rabbinizden, felak ve nas suresinde öğretildiği gibi yardım istemektir.

Bir Kısım Âyetlere Dayanarak Bu Tedbirlerden Bazısını Şöyle Zikredebiliriz:

Kötülükler insanlardan gelebileceği gibi yaşanan olaylardan da gelebilir. Kul eûzü bi rabbil felak. Kıskanç i̇nsanlardan korunmak için yapılacak dua.

Ancak Şunu Bilmek Gerekir Ki, Sadece Keyfi Olarak Kişilere Bu Duaları Okumak Zararlı Olabilir.

Günümüzde en korkutucu insan tiplemesi olarak kıskanç insanları örnek gösterebiliriz.kıskançlık en kötü davranışlardan bir tanesidir.başkalarının güzel işlerini ellerinde olan nimetlerin gitmesini isteyen insanlar kıskanç insanlardır.kötü niyetli güzellikleri çekemeyen güzel insanların başarısını. Ve min şerri hâsidin izâ hased. Haset insandan korunma duası, hasetçilerden korunma denenmis duası, haset insanlara nasıl davranmalı.

Leave a Comment