web analytics

Paycell Hazır Limitimi Kullanamıyorum

Paycell Hazır Limitimi Kullanamıyorum. Alışverişlerinizden sonraki harcama tutarlarınız, turkcell faturanıza yansıtılmaktadır. Mobil ödeme hizmetini kullanabilmek için hattınızın turkcell mobil ödeme’ye açık olması gerekir.

Paycell Hazır Limit Ve Hazır Limit Kullanamıyorum Şikayetleri - Şikayetvar
Paycell Hazır Limit Ve Hazır Limit Kullanamıyorum Şikayetleri – Şikayetvar from www.sikayetvar.com

Bu daha önce de oldu ama sonra kendi kendine düzelmişti, bu sefer düzelmedi maalesef. Paycell hazır limiti kullanamıyorum, neden? Hazır limitimi kullanamıyorum yani kartıma gönderemiyorum göndermek istediğim zaman 00.00 kuruş gönderebilirsiniz diyor ve faturamı yatırdım.

Paycell Hazır Limitim 200 Try Ama Kart Yok Ben Bunu Nasıl Nakite Ceviririm Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Her operatör için mobil ödeme bozdurma veya nakite çevirmede tek adres yeterli olur. Bu daha önce de oldu ama sonra kendi kendine düzelmişti, bu sefer düzelmedi maalesef. Paycell limitini kullanmana engel olan durumlar nedeniyle paycell limitini kullanamıyor olabilirsin.

Arkadaşlar Bu Hazır Limitimi Kullanmak Için Kart Nasıl Oluşturacam Acil Yardım Bilgisi Olan.

Paycell hazır limit kullanamama sorunu. Paycell'e eklenen 'hazır limit' özelliği sayesinde, kullanıcılar limitlerini diledikleri zaman paycell kart'larına aktararak harcama yapabiliyorlar. Kısacası yine içimizin rahatlığıyla bişey alamıyoruz.

Yaptığınız Harcamalarınızsa Turkcell Faturanıza Yansır.

Saçma sapan şeyler yani bu sorunun bir an önce halledilmesi lazım ilk basta 1000 lira limit verdi simdi 1.250 lerde bir limit verdi ve o limiti kullanamıyorum Madem kullanamayacağım bu işin ne anlamı kaldı? Paycell hazır limit kullanamıyorum turkcell mobil ödeme bozdur.

Paycell Hazır Limit Kullanamıyorum Gibi Derdiniz De Çekinmeden Sorunun Net Özeti Ile Başvurunuz.

Ayrıca, paycell ile cebindeki nakdi, turkcell mağazalarından paycell dijital para’ya çevirebilirsin. Papara bozum (5) turk telekom tl bozdurma (4) turkcell mobil. Paycell 500 tl bakiye kullanamıyorum şeklinde sorunlarda ise bir kısım sitelerde kullanılmak üzere bakiye verilmektedir.

Karta Yükleme Yapmak Istediğimde Hazır Limiti Karta Aktarmıyor.

Mail yoluyla şikayetimi belirttim herhangi bir geri dönüş yok müşteri hizmetleri bir şey bilmiyor yönlendirme yapamıyor. Katil aktar yazıp 2255'e gönderen ve paycell uygulamasına girerek paycell kart'ına hazır limit'i ile tek seferde 200 tl ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize haftalık 5 gb hediye!. Hazır limit muhabbeti de faturana yansıtarak alışveriş yapma yöntemi yani 230 tl limiti kullanırsan turkcell faturanda bu tutarı görebilirsin.

Leave a Comment