web analytics

Oktay Kaynarca Selin Kaynarca

Oktay Kaynarca Selin Kaynarca. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin başrol oyuncusu oktay kaynarca ekranlara geri dönüyor. 'ben bu cihana sığmazam' adlı dizi için tüm çalışmalar hızla devam ediyor.

Oktay Kaynarca Kimdir? - Haber61
Oktay Kaynarca Kimdir? – Haber61 from www.haber61.net

Kendisinin de yaptığı açıklamalar, saçının protez olmadığına yönelik olduğu için kaynarca’nın protez saç kullanmadığını ifade etmek olanaklıdır. Ancak oktay kaynarca bu kez dizide sadece ana karakter olarak yer almakla kalmayacak, aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapacak. Le maître d’œuvre oktay kaynarca poursuit son chemin à la fois comme acteur et comme producteur.

Edho Ile Son Dönemlerin En Çok Konuşulan Ismi Olan Kaynarca Yeni Dizide De Başrolde Olacak.

Üsküdar lisesi’nde okuyan oktay kaynarca lise eğitimini tamamladıktan sonra bir araba firmasının fabrikasında elektrikçilik yapmaya başladı. Kişiliğini görünümüne yansıtan, kaliteyi ve detayları seven erkekler için oktay kaynarca designed by kiğılı markasına imza attı. Kurtlar vadisi'ndeki süleyman çakır rolü ile hafızalara kazınan ünlü oyuncunun yeni projesi belli oldu.

Hayatı Ve Biyografisi Nedir Merak Etti.

Yarışma ve eğlence programlarında sunuculuk yapan oktay kaynarca, güzel adamlar isimli yapım şirketinin sahibidir. Eylülde atv ekranında yayınlanması planlanan dizinin ön hazırlıklarının devam ettiğini belirten kaynarca, çekimlere haziranda başlayacağız. Şarkılar bizi söyler konuğu oktay kaynarca kimdir?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın Haberine Göre;

Fakat yine de bu konuda detaylı bilgi sahibi olunamadığı için net bir şey söylemek olanaklı. Adı 'ben bu cihana sığmazam' olacak dedi. Ezelede deli gönül ezele oktay kaynarca.

Bu Durum Beraberinde Bir Dizi Sahtekarlığı Da Gündeme Getirdi.

Gençler dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan oktay kaynarca; Ancak oktay kaynarca bu kez dizide sadece ana karakter olarak yer almakla kalmayacak, aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapacak. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin başrol oyuncusu oktay kaynarca ekranlara geri dönüyor.

January 27, 1965 Place Of Birth:

Light blue hair color is black mother: Haziran sonunda sete çıkacak olan dizi, kaynarca’nın hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Kendisinin de yaptığı açıklamalar, saçının protez olmadığına yönelik olduğu için kaynarca’nın protez saç kullanmadığını ifade etmek olanaklıdır.

Leave a Comment