web analytics

Kötü Insanlardan Korunma Duası

Kötü Insanlardan Korunma Duası. Sen yüce allah'sın ve gücünün, verdiğin. İslamiyet’i gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarmak ve ahiret hayatını güzelleştirmek için bilinmesi gereken dini bilgiler cuma sohbetleri’yle izleyiciy.

Mucizevi Dualar - Kötülerin Şerrinden Korunmak Için “Kureyş Sûresi” Kötülerin Şerrinden Korunmak Ve Onlardan Kurtulmak Için Her Gün 7 Kere Okunur. Kureys Sûresi Ve Okuşu “Li Iylâafi Kurayşin İlâafihim Rihleteş Şitâaaai Vessayf ,
Mucizevi Dualar – Kötülerin Şerrinden Korunmak Için “Kureyş Sûresi” Kötülerin Şerrinden Korunmak Ve Onlardan Kurtulmak Için Her Gün 7 Kere Okunur. Kureys Sûresi Ve Okuşu “Li Iylâafi Kurayşin İlâafihim Rihleteş Şitâaaai Vessayf , from m.facebook.com

Kaza ve beladan korunmak için. İhlas, felak , nas ve fatiha suresini akşam, sabah üçer kere okuyan, malını, canını, çoluk çocuğunu, bütün belalardan muhafaza etmiş olur. Besmele :allahumme ente rabbi la ilahe illa ente halekteni ve ena abduke ve ena ala ahdike ve vadike mestatatu , euzu bike min şerri ma sana’tu , ebu’u leke binimetike aleyye ve.

Büyü Ve Nazardan, Kaza Ve Beladan, Cin Ve Insan Şerrinden Korunmak, Hayırlı Niyetlere Ulaşmak, Halk Arasında Sevimli Ve Muhabbetlj Olmak Için Aşağıda.

Zulme uğrayıp hakları gaspedilenler, zalimlerden haklarını almadan onlardan ayrılmazlar. O ki, insanların göğüslerine (kötü düşünce, şüphe) vesvese verir. 127 kere ayetel kürsi okunacak ara.

Duanın Yapılmasının Nedeni, Her Türlü Şer Ve Beladan.

İnsanların malikine, i̇nsanların (gerçek) ilahına; İhlas, felak , nas ve fatiha suresini akşam, sabah üçer kere okuyan, malını, canını, çoluk çocuğunu, bütün belalardan muhafaza etmiş olur. Allâhümme inni euzu bike en.

Sen Yüce Allah'sın Ve Gücünün, Verdiğin.

Istenmeyen birinden kurtulmak için dua kötülüklerden iftiralardan korunma. Euzü bivechillahil kerim ve kelimatillahit. Tesiri okumalarımıza devam ediyoruz ve şimdide kötü insanlardan.

3 266 Bir Dakikadan Az.

Kaza ve beladan korunmak için. Kayıtsız üye slm ben calışıyorum iş yerımde fesat ınsanlar var ben bunların kıncılıgınden ve kotuluk yapmalarından korkuyorum yanı benı. Kıyamet günü zalim, (sırat köprüsü üzerinde) zulmettiği kimse ile karşılaşır.

Kötü Birinin Duasından Korunmak Sevgili Baba, Kötü Olan'ın Kötü Olanından Senin Korumanı Istiyorum.

Hayat boyu herzaman karşımıza çıkabilecek yada çıkmış olan kötü insanlardan ve onların şerrinden korunma duası konumuzu açıklıyorum şimdi bu. Korunma duaları da sizleri birçok kötülükten koruyacaktır. Çevrenizdeki insanların kötü düşüncelerinden kıskançlıklarından korunmak istiyorsanız zaman buldukça nas ve felak sürelerini okumanız tavsiye edilir.

Leave a Comment