web analytics

Iki Yüzlü Insanlardan Korunma Duası

Iki Yüzlü Insanlardan Korunma Duası. Cinler enerji olarak çok güçlü varlıklardır. Zarfın içerisine yüreğini koyanın, duası kabul edilir.

Mucizevi Dualar - Kötülerin Şerrinden Korunmak Için “Kureyş Sûresi” Kötülerin Şerrinden Korunmak Ve Onlardan Kurtulmak Için Her Gün 7 Kere Okunur. Kureys Sûresi Ve Okuşu “Li Iylâafi Kurayşin İlâafihim Rihleteş Şitâaaai Vessayf ,
Mucizevi Dualar – Kötülerin Şerrinden Korunmak Için “Kureyş Sûresi” Kötülerin Şerrinden Korunmak Ve Onlardan Kurtulmak Için Her Gün 7 Kere Okunur. Kureys Sûresi Ve Okuşu “Li Iylâafi Kurayşin İlâafihim Rihleteş Şitâaaai Vessayf , from www.facebook.com

25 felak 25 nas süresi; Çünkü o işitendir, bilendir.” (a‘râf, 200; Cinler enerji olarak çok güçlü varlıklardır.

Bir Topluluğun Şerrinden Korunmak Için Peygamber Efendimizin (S.a.v) Duası.

La vallahi, la vallahi, la vallahi. Öncelikle cinler de insanlar gibi allah’a kulluk görevi olan, ancak yaratılışları gereği insanlardan farklı yapıdaki varlıklardır. Cin ve şeytan musibet olduğunda kurtulmak için yaptığımız dualarda ve bütün dualarda allah’ı (c.c.) tam bir samimiyet ile anmalı, o’nu (c.c.) karşımızda bize karşılık vermek üzere bizi dinliyormuş gibi görerek dua etmeliyiz.

Kur’an Şeytandan Korunmamız Için Bizlere Şu Ayetlerdeki Duaları Nakletmiştir.

Allahümme bi hakkı hazihissuratil acibetişşerifeti es elüke en tahcu beni min külli şerrin yenzilu minessemai ve min külli şerrin yehrucu minel ard. Allâhümme innâ nec'âlüke fi nuhurihim,ve neûzü bike min şürûrihin. manası: Böyle bir durumda güvenilir ve iyi niyetli bir medyum düzenli okumalar yaparak kişiyi bu zor durumdan kurtarmayı amaçlar.

Iki Yüzlü Insanlardan Korunma Duası;

Size önereceğimiz iki dua var. Fussılet, 36) şeytandan korunma duasi. Ama hayatî tehlikede olmayan kimse basit tehditlerle inancının zıddını söylememelidir.

Kurtulmak Için Ve Onların Faydalı Bir Insan Olmaları Için Her Gün 110 Defa “Yâ Aliyyü Celle Celalühü” Okuyup Onların Islahını Isteyerek Dua Ederse,Duası Kabul Olur Ve Allah Ahlaklarını Düzeltir….

Tehlikeli insanlardan korunma duası, kötü insanlardan korunmak için dua,. Cinlerin yaşantıları bizim gördüklerimizden, yaşadıklarımızdan farklıdır. İnsanlardan ve cinlerden ve insanların gönüllerine vesvese veren o sinsi vesvesecinin şerrinden, insanların tanrısı, insanların hükümranı ve insanların rabbi olan allah'a sığınırım.

Iki Yüzlü Insanlardan Korunma Duası, Kötü Insanlardan Korunmak Için Dua, Kötü Insanların Şerrinden Korunmak Için Dua.

Ey yüceler yücesi, ey her derde deva, ilahi! Size rahatsızlık veren düşmanlık eden size zarar verebileceğini düşündüğünüz herhangi bir bir insanın sizden uzaklaşarak size zarar vermemesi için okunabilecek bir duadır,.duanın okunma sayısı bin üçyüz yetmiş sekiz (1378) dir.kale haza firaku beyni ve beynekbuda. Bu ayetleri aynen dua niyetiyle ezberleyip okuyabilirsiniz.

Leave a Comment