web analytics

Iki Renkli Bebek Yelekleri

Iki Renkli Bebek Yelekleri. Birazdan paylaşacağımız çok beğeneceğiniz iki renkli örgü bebek yelek modellerini inceleyip beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. İki kenardan 8 ‘er ilmek haroşa ortası düz örgü olacak şekilde 13 cm.

2 Renkli Robalı Bebek Yeleği
2 Renkli Robalı Bebek Yeleği from serifeninorgudunyasicom.com

Birbiri ile uyumlu 2 renk seçiyoruz ve bebek örgü modelleri ni severek örüyoruz. Hepsi de birbirinden güzel 138 tane bebek yelek modelleri ni sizler için özenle topladım, umuyorum ki benim gibi sizlerde modelleri beğenirsiniz. Tığ işi motif örnekleri ile cep motifleri yapabilirsiniz.

İki Kenardan 8 ‘Er Ilmek Haroşa Ortası Düz Örgü Olacak Şekilde 13 Cm.

Kullanilan malzemeler * nako bebe 100 1 adet koyu mavi ( no:1256) 1 adet açık mavi ( no:2586). Bunun yanında tunus işi bebek yelekleri ve şiş işi yelekler de yer alıyor. Erke çocuk yelek örneği kolay.

Yanlış Duymadınız Tamı Tamına 40 Adet Model.

Kız çocuklarımız için yapılmış bu yelek miniklerinize çok yakışacak. Yakadan başlama bebek yelekleri, motifli bebek yeleği gibi birçok örnek var. Bebeklere örgü yelekler gerçekleştirme isteyenler amacıyla sitemizde bir çok anlatımlı model paylaştık paylaşmaya da devam ediyoruz.

Çok Şık Kız Bebek Yeleği Örgü.

Bebek yelek modelleri ni örmek için bebe yünlerini kullanıyoruz. İki renkli bebek yelekleri annelerin, ninelerin bebekleri için en çok ördüğü bebek yeleği modellerindendir. En son örgü bebek yelek örnekleri.

Vatan Ve Aile Sevginizin Kalbinizde Birleşip Bir Bütün Olacağı Yüce Rabbimize Yakın Hissedeceğiniz Bol Dualarla Geçen Hayırlı Günler Olsun Örgü Aşığı Bayanlar, Özellikle 2022 Bebek Hırka Örgüsü Arayanların Mutlaka Ama Mutlaka Bakmasını Bir Ablanız Olarak Rica Ettiğim Ve Benim De Gördüğüm Ilk.

Şişle i̇ki renkli kolay bebek yeleği yapılışı. 2 renkli tuğla modelini bebek ve erkek örgülerinde kullanın. Yenidoğan erkek veya kız bebekler için iki.

Değişik Iki Renkli Bebek Yelekleri Örebiliriz.

İki renk örgü bebek yeleği. İki renkli örgü bebek yelek modelleri ve daha renkli bebek yelekleri. Sizlere şahane bebek yelekleri hazırladık.

Leave a Comment