web analytics

Iki Renkli Bebek Yelek Modelleri

Iki Renkli Bebek Yelek Modelleri. Ayrıca tek şiş ve tığ ile bebek yelek tariflerini de bulabilirsiniz. Örnek kulumu ters yüzden yani tor tarafından kuruluyor.

İki Renkli Örgü Bebek Yelek Modelleri - Mimuu.com | Bebek Yelek, Örgü, Bebek
İki Renkli Örgü Bebek Yelek Modelleri – Mimuu.com | Bebek Yelek, Örgü, Bebek from fi.pinterest.com

İki şişle örgü modellerinden kız bebekler için. Sırada arada 1 kutu atlayarak. Değişik iki renkli bebek yelekleri örebiliriz.

Biri Koyu Biri Açık Renk.

İki renkli olarak örülen bebek yelek modelini uygun renklerde örerek, hem kız bebek yelek örneği olarak, hem de erkek bebek yelek örneği olarak hazırlayabilirsiniz. Tam anlamıyla hacer çınar örgüleri ne gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o iki rengi de göze çok şık gelen bu renkli. Galeride hem şişle örülmüş hemde tığla örülmüş örnekler var.

Bebek Yelek Modellerinde, Şal Modellerinde Bu 2022 Yelek Modellerini Kullanabilirsiniz.

Değişik i̇ki renkli bebek yelekleri 2 renkli robadan bebek yeleği 2019. Çok kullanışlı ve oldukça güzel bir yelek. Bu videoda iki renkli örgü modelinin yapılışı anlatılıyor.

Değişik Iki Renkli Bebek Yelekleri Örebiliriz.

Uzunluğunda krem renkli iplik var. Belki ilgi etmişsinizdir, ne vakit bir bebek doğacak olsa kesinlikle ona yeleği örerler hem de yalnızca bir adet değil tür tür yaparlar bunu. Yakadan başlamalı yeleklerde genellikle 3,5 4 numara misinalı şiş kullanarak örgüye başlanır.

Ayrıca Tek Şiş Ve Tığ Ile Bebek Yelek Tariflerini De Bulabilirsiniz.

Bu örgü videomuzda iki şiş örgüler iniz de kullana bileceğiniz muhteşem bir model öreceğiz modelimizden yelek örneği̇ olabileceği gibi şal modelleri dikdörtge. İki renkli örgü bebek yelek modellerinden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık. Aşağıda tığ işi bebek yelekleri bulunuyor.

Uzunluğunda Mavi Renkli Iplik Var.

Merhaba yine çok güzel bir model olan kısa kol erkek bebek yeleği yapılışı ile karşınızdayız. Bebek yelek modelleri anlatımları ile karşınızdayız. Beyaz renk ip ile örülür.

Leave a Comment