web analytics

Iki Renkli Bebek Yeleği

Iki Renkli Bebek Yeleği. Aşağıda tığ işi bebek yelekleri bulunuyor. İki̇ renkli̇ bebek yeleği̇ (açıklamalı) 2.

2 Renkli Robalı Bebek Yeleği
2 Renkli Robalı Bebek Yeleği from serifeninorgudunyasicom.com

Kız çocuklarımız için yapılmış bu yelek miniklerinize çok yakışacak. Şişle i̇ki renkli kolay bebek yeleği yapılışı. Değişik iki renkli bebek yelekleri örebiliriz.

Çok Kullanışlı Ve Oldukça Güzel Bir Yelek Modeli.

İki parçalı i̇ki renkli bebek yeleği. Bu videomda sizlere yandan örülen iki renkli krovoze bebek yeleeğinin anlatımını yaptım iyi seyirler sevgiler malzemelerimiz iki renk 100 gr 250 bebe ipi3.5. 6 zincir çekip 3 trabzan atlanır ve batılır, tekrar 7 zincir çekilir, 3 trabzan atlanır batıp dönerek zincirlerin üstüne sık iğne yapılır ve model tamamlanır.

Yanlış Duymadınız Tamı Tamına 40 Adet Model.

Sırada renklerle istediğimiz gibi oynayarak öreceğimiz bebek yelek modelleri anlatımı var. 3 numara şiş ve orta kalınlıkta iki renk ipe ihtiyacınız olacak. Belki ilgi etmişsinizdir, ne vakit bir bebek doğacak olsa.

Sevgili Hanımlar Yakadan Başlamalı Iki Renkli Bebek Yeleği Yapımı Ile Buluştuk.

Örün.( örgü sırasında ön taraftan 10 sıra aralıkla ilikler açın.i̇lik açmak için ; Örmeyi bilen hanımlar, yelek modellerine bakarak örnek çıkarabilirsiniz, bebek yelek modellerini siz veya örgü örmeyi bilen kişilere yaptırarak, bebeklerinize giydirebilirsiniz. 1 2 yaş için 2 ip kullandım 4 numara da şiş kullandım

Sizlere Galerimizde Hem Modellerde Renk Çeşitleri Hem De Birbirinden Farklı Iki.

Tığ i̇şi kolay bebek yeleği yapımında, 3mm tığ kullanılmış ve ip olarak bebe yünü tercih edilmiş, yumuşak ve bebeklerinizi sıcak tutacaktır. Erkek bebeklere yelek model arıyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz. İki renkli çok kolay bebek yeleği.

Merhaba, Ceket Havasında Mini Bir Bebek Yeleği Paylaşmak Istiyorum.

Bebek örgü modelleri yle devam ediyoruz. Yaka da 5 diş haroşa roba tamamlanana kadar sıksık örülecek. Bebek yelekleri i̇ki renkli sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa bebek yelek örnekleri.

Leave a Comment