web analytics

Harry Potter Hangi Asa Senin Testi

Harry Potter Hangi Asa Senin Testi. Brought to you by wizarding world digital, a partnership between warner bros. Kendine potterhead olarak nitelendiriyor musun?

Hangi Harry Potter Karakterisin?
Hangi Harry Potter Karakterisin? from onedio.com

Kendine potterhead olarak nitelendiriyor musun? Mugglefun’a göre çözülebilecek en zor harry potter testi. Hangi hogwarts okulu öğrencisi olduğunuzu merak ediyorsan bunu sizler adına test ediyoruz.

Döküm Yaparken Gümüş Bir Hayvan Koruyucusu Üretir.

Eee tüm bu süper güçlerinin yanında elbette tatlı bir deliliğin de yok değil. Merak ediyorsan bir kaç soru ardından öğreneceksin demektir. Bu yazımızda hazırladığımız harry potter testi sayesinde harry potter dünyasına ne kadar hakim olduğunuzu ölçeceksiniz.

Hangi Hogwarts Okulu Öğrencisi Olduğunuzu Merak Ediyorsan Bunu Sizler Adına Test Ediyoruz.

Mugglefun’a göre çözülebilecek en zor harry potter testi. Kehanetlerin çoğunlukla doğru çıkıyor ve dudak uçuklatıyor. Fakat 4 büyük kurucudan birisi olan godric gryffindor, kurucular öldükten sonra bu işin ne kadar zor olacağını farketmiş ve kendi şapkasını onların yerine bu işi.

Adalet Anlayışın Ise Bir O Kadar Gelişmiş.

Peki hayranlar olarak bizler bu asaları ne kadar tanıyoruz? Başka birşeyler denemek ister misin ? Ancak bu sınav hangi karakter olduğunuzla ilgili değil, gerçek aşkınızın hangisi olduğu hakkında!

Harry Potter Hangi Asa Senin Testi.

Bu harry potter testini çözerek bilgini Sizlerin hangi hogwarts öğrencisi olduğunuzu test ediyoruz. Join the fan club and bring your traits with you.

Tam Bir Harry Potter Bilginisin!

Hangi asa senin testi mp3, mp4 indir dur. Şimdiden kolay gelsin ve merlin yanınızda olsun! Bu testle harry potter dünyasına dönüyoruz!

Leave a Comment