web analytics

Harry Potter Asa Testi Hangi Asa Senin

Harry Potter Asa Testi Hangi Asa Senin. Harry potter filmlerine ne kadar. Patronus, veli, koruyucu veya koruyucu anlamına gelir.

Apakah Asrama Hogwarts Yang Cocok Denganmu? | Cakap
Apakah Asrama Hogwarts Yang Cocok Denganmu? | Cakap from blog.cakap.com

Testi çöz ve harry potter dünyasından hangi karaktere benzediğini öğren! Harry potter ile ilgili her şeyi izlemiş ve okumuşsun! Böcürtün hangi̇ formu alir ?

Bu Online Harry Potter Karakter Testi Size Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır Ve Harry Potter Serisindeki En Önemli Yedi Karaktere Ilişkin Olarak Skorlarınızı Almanızı Sağlayacaktır.

Birine suç atarım o yapmamış olsa bile. Testi çöz ve harry potter dünyasından hangi karaktere benzediğini öğren! Sadece profesörlerden oluşan bu harry potter testinde sen hangi karaktersin?

Genelde Genç Büyücüler Hakkında Daha Çok Fikrimiz Vardır.

Testi çöz ve harry potter dünyasından hangi karaktere benzediğini öğren! Patronus, veli, koruyucu veya koruyucu anlamına gelir. Soru 2 out of 4.

Bilmiyorum Elimin Acısını Hafifletip Şaka Yapmaya Hazırlanırım.

Mugglefun sitesi kendilerine göre çözülebilecek en zor harry potter testini hazırlamış. Harry potter ile ilgili her şeyi izlemiş ve okumuşsun! (harry potter)#harrypotter #remuslupin #boggarten büyük korkun nedir ?

Peki, Harry Potter Aleminde Yaşasan Hangi Asa Seni Seçerdi?

Sitede hala hogwarts binanızı,i̇lvermorny (amerikadaki büyücülük okulu) binanızı,patronus ve asanızı seçebiliyorsunuz.elbette testlerle,yani size seçenekler veriliyor ve. Feci yorucu noel temalı devasa harry potter testi. Filmlerini, dünyasını, karakterlerini bu kadar severken bunu kendine sormamış olamazsın zaten.

Testi Çöz Bilgini Sına Ve Sonucunu Paylaş.

Senin içindeki şifalı güç, bütün korkmuş bedenlere ve cesaretsizlere cesaret veriyor. Harry potter´ın dünyasına ait her. Öyleyse gelin, hangi asa kime aitmiş, biraz hafıza zorlayalım!

Leave a Comment