web analytics

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna. Google’ın doğum günü çarkıfeleği olarak adlandırılan doodle ile oyunu oynayabilirsiniz. Google tam 19 yaşında oldu.

Google Doğum Günü Çarkıfeleği Doodle Oldu - Google'ın Yaş Günü!
Google Doğum Günü Çarkıfeleği Doodle Oldu – Google'ın Yaş Günü! from www.haberturk.com

Google doğum günü çarkıfeleği nasıl açılır? Bunun sebebi ise, google ‘ ın 27 eylül 2005 tarihinde rekor index sayısına ulaşması. 2005 yılından beri doğum gününü 27 eylül tarihinde.

Doğum Günü Çarkıfeleğindeki Sırrı Farkettiniz Mi?.

Google'ın doğum günü çarkıfeleği bugün google'da arama yapmak isteyenlerin karşısına çıktı. Dünyanın en büyük arama motoru olan google 19. Google doğum günü çarkıfeleği adı verilen eğlenceli doodle'a google.

Arama Motoru Devi Google, 19.

Arama motoru devi google, 4 eylül 1998 tarihinde kuruldu ancak doğum günlerini 27 eylül’de kutlamaktadır. 19.yıl dönümünde olan google, kutlamalarına başladı.ve 19. Yılını sürpriz bir doodle ile kutluyor.

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Doodle Ekranına Kapak Oldu.

2005 yılından beri doğum gününü 27 eylül tarihinde. Google'ın doğum günü çarkıfeleği ile eğlenceli anlar yaşamak istiyorsanız siz de etkinliklere katılabilirsiniz. Still, while there’re some differing opinions about when.

Alınan Bilgilere Göre, Bundan 18 Yıl Önce, 4.

İşte google ‘ ın kendi yaş gününe özel tasarladığı doodle olan ” google doğum günü. Google'ın doğum günü çarkıfeleği doodle oldu. Peki google'ın doğum günü çarkıfeleği nedir?

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Ile Bugün Anasayfasında Kullanıcılarına Süpriz Yapan Google'nin Hareketli Doodle'ı Şaşırttı.

Bunun sebebi ise, google ‘ ın 27 eylül 2005 tarihinde rekor index sayısına ulaşması. Google'ın doğum günü çarkıfeleği, nasıl, nedir, oyna. Gündeme göre değişiklik gösteren ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören bu hizmetin detaylarını sizler için.

Leave a Comment