web analytics

Google Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna

Google Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna. Google doğum günü çarkıfeleği, zamanında bağımlılık yaratan bazı oyunları da barındırıyor. Android telefonunuzda veya tabletinizde cihazınızın ayarlar uygulamasını açın.

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna - Free To Photo
Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna – Free To Photo from freetophoto.com

Google'ın doğum günü çarkıfeleği ünlü arama motorunun kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi gördü. Çarkın her dönüşünde farklı bir oyun ekrana düşüyor. Google doğum günü çarkıfeleği nasıl açılır?

Bundan Tam 18 Yıl Önce Larry Page Ve Sergey Brin Tarafından Takvimler 4 Eylül 1998 Tarihi Gösterdiğinde Kuruldu.

Yıldönümüne kullanıcılarınıda dahil eden google 19 farkli doodle oyunundan birini oynayabileceğimiz bir çarkıfelek yayınladı. Yaş gününü bir doodle ile kutluyor. Dünyanın en büyük arama motoru olan google ne zaman kurulduğu merak konusu oldu.

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Doodle Oldu.

Üst tarafta kişisel bilgiler’e dokunun. Google doğum günü çarkıfeleği, zamanında bağımlılık yaratan bazı oyunları da barındırıyor. Grab your wand and help fend off a ghostly catastrophe.

Üst Tarafta Kişisel Bilgiler’e Dokunun.

Doğum günlerini tek tek düzenleme veya. Kuruluş yılında google arama bölümüne “google’ın doğum günü çarkıfeleği” yazdığınızda bir oyun karşınıza çıkıyordu. Önemli günler, olaylar ve kişiler için temasını değiştirerek 1 günlüğüne doodle adını verdiği tasarımları kullanan google, kendi yaş gününü.

Kendine Özel Doodle Hazırlayan Şirketin Doğumgünü Teması Ise;

2005 yılından beri doğum gününü 27 eylül tarihinde kutlayan google'ın çarkıfelek şeklindeki doodle'ı farklı oyunlardan oluşuyor. “temel bilgiler” veya “i̇letişim bilgileri” bölümünün altında değiştirmek istediğiniz bilgiye dokunun. 19.yıl dönümünde olan google, kutlamalarına başladı.ve 19.

18 Yılını Tamamlayan Google Bugün Doodle Oldu.

Google arama motoru, tarih 27 eylül 2005’i gösterdiğinde rekor bir indeks sayısına ulaştı. Çarkın her dönüşünde farklı bir oyun ekrana düşüyor. Google’ın doğum günü çarkıfeleği olarak adlandırılan doodle ile oyunu oynayabilirsiniz.

Leave a Comment