web analytics

Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu

Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu. Bugün çeyreği kazanan gelin belki de yarışma da kalacaktı. 02 haziran 2022 , perşembe 17:18 son güncellenme:

11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu [Toplam Puan Durumu] Belli Oldu! | Dizicenter
11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu [Toplam Puan Durumu] Belli Oldu! | Dizicenter from dizicenter.net

Bugün çeyreği kazanan gelin belki de yarışma da kalacaktı. Haftanın ikinci puanlaması, nursel ergin’in vereceği 31 mayıs salı gelinim mutfakta puanları ile başlayacak. Kayınvalideler gelinlerin hazırladıkları yemekleri hangi tabağın hangi.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Günü Altın Bilezikleri Kazanan Gelin 80 Puan Ile Aslıhan Oldu.

Gelinim mutfakta son bölüm de senanur 23 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışmasında her gün çeyrek altın için. 31 mayıs gelinim mutfakta puan durumu.

Hafta Içi Her Gün Yeni Bölümleriyle Kanal D Ekranlarının Vazgeçilmez Programı Gelinim Mutfakta Yeni Bölümü Kaçıran Insanlar Bugün Yapılan Puanlama Sonucunu Internet.

Çeyrek altını hangi gelin aldı? Senanur adım adım eleme potasına. Gelinim mutfakta 2 mayıs pazartesi puan durumu.

Gelinim Mutfakta 02 Haziran Perşembe Günü Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Peki, 31 mayıs salı günün birincisi kim oldu? 13 mayıs gelinim mutfakta kim elendi? Gelinim mutfakta programında gün sonunda kayınvalidelerden 21 puanı alan damla birinci olarak çeyrek altını yakasına.

Peki, Bugün Çeyrek Altını Kim Kazandı, Puan Durumu.

Nursel ergin bugün kaç puan verdi? Kayınvalideler gelinlerin hazırladıkları yemekleri hangi tabağın hangi. Kanal d ekranlarının en sevilen yemek programı gelinim mutfakta bugün ramazan bayramına özel bölümüyle sizlerle.

Bunun Farkında Olan Gelinler Kendilerine Verilen Menüyü Özenle Hazırladılar.

27 mayıs cuma gelinim mutfakta bilezikleri kim aldı [haftalık toplam puanlar] 27 mayıs cuma gelinim mutfakta puanları [toplam puan durumu] belli oldu! Hafta içi her gün yemekleriyle mücadele eden gelinlerden biri gün sonunda çeyrek altının sahibi oluyor. Kanal d'nin sevilen programı gelinim mutfakta ünlü sunucu nursel engin'in sunumuyla ekrana geliyor.

Leave a Comment