web analytics

Erkek Bebek Yelek Modelleri 2022

Erkek Bebek Yelek Modelleri 2022. İlk örnekte göstereceğimiz bu bebek yeleği tunus örgü kullanılarak örülmüştür. 1.1 erkek bebek ve çocuklar i̇çin seçme düğmeli ve düz örgü yelek örnekleri.

Yapılması Kolay, En Son Moda Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri 2022 - 2
Yapılması Kolay, En Son Moda Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri 2022 – 2 from www.mavikadin.com

Tüm annelerin en çok sipariş ettiği rengarenk bebek yelek hırka örgü modelleri ile karşınızdayız. Tüm yıl boyunca her mevsim kullanılabilecek motifli yelek modelleri vardır. Hanımlarımız dinlenirken, televizyon izlerken, misafirliğe gittiğinde örgü işleri ellerinden düşmez.

Önden Düğmeli, Çıtçıtlı Ya Da Fermuarlı Çeşitleriyle Bebek Yelek Modelleri Arasından Dilediğini Bebeğin Için Tercih Edebilirsin.

Üç renkli haroşa örgüler tam size göre. 1.1 erkek bebek ve çocuklar i̇çin seçme düğmeli ve düz örgü yelek örnekleri. İşte en güzel ve kolay erkek, bayan & bebek yelek, hırka, kazak, battaniye ve patik örgü modelleri & örnekleri.

2022 Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri.

Kolay örgü modelleri, kız bebek örgüleri, erkek bebek örgüleri videolu anlatımı. Yeni sezon koton erkek bebek yelek modelleri için hemen tıklayın! Tüm yıl boyunca her mevsim kullanılabilecek motifli yelek modelleri vardır.

Basit Işli Kız Çocuk Örgü Yelek Modeli.

Yelek 1 yaş için uygun. Kız bebekler için yapılabilecek örgü çeşitleri sayısı fazla olsa bile erkek bebek denilince akla ilk. Bu modelleri sizler de tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz.

Özlem Nur Şahin(@Ozlemnur55), Ay Işığı 🌙(@Ayisigi__00), Vale&Erdi 🇮🇹🇹🇷(@The.cetinsus), Bebek Vi̇deolari̇ (@Bebekvideolari), 💙(@Kubraaqr), Kardelen Sezerbaş Sarıkurt(@Kardikelebek), ༒Ff•𝙱𝙴𝚁𝙺𝙴☭(@B3Rrkeee.

Eğer böyle bir yeleği erkek bebeğinize örmek istiyorsanız mavi ve yeşil renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Olé by koton i̇lkbahar/yaz 2022. Rengi, dokusu ve modeli ile göz kamaştıran, yapımı kolay örgü yelek modellerine yer verdik.

İlk Örnekte Göstereceğimiz Bu Bebek Yeleği Tunus Örgü Kullanılarak Örülmüştür.

Yaz ayları için özellikle akşam saatlerinde havanın serinlemesi nedeniyle bebeklerin hassas vücutları için endişe duyan. Erkek bebek yelek modelleri son derece şık görünen ve dört mevsim boyunca kullanıma uygun olan harika bebek giyim ürünleridir. Yeşil, gri ve sütlü kahve tonlarını eşit ölçülerde örerek renkli, sevimli ve çok kolay bir yelek örebilirsiniz.

Leave a Comment