web analytics

Ekim Ayı Burç Yorumları 2023

Ekim Ayı Burç Yorumları 2023. Retro döneminde arkadaşlık ilişkilerinizde dengeler değişecektir. Akrep, ekim ayına girerken, vurgu maneviyat, içsel şifa ve tüm potansiyelinizi yaşamak için adımlar atmak üzerindedir.

1
1 from encrypted-tbn0.gstatic.com

Bu haziran ayında burçlar aşk hayatında ne gibi durumlarla karşılaşacak, iyi veya kötü tüm gelişmeleri ele. Astrolog murat i̇pek'ten 2022 haziran ayı koç, boğa, yengeç, i̇kizler, aslan, başak, terazi, kova, akrep, yay, oğlak, balık burcu yorumları… Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar ekim 2021 aylık burç yorumlarına göre neler yaşayacak?

Çok Uzun Zamandır Oğlak Burcunda Transitine Devam Eden Plüton Bu Yıl Kova Burcuna Ilk Ziyaretini Gerçekleştirecek.

Akrep, ekim ayına girerken, vurgu maneviyat, içsel şifa ve tüm potansiyelinizi yaşamak için adımlar atmak üzerindedir. 23 ekim ile birlikte güneş akrep burcuna geçiyor. Retro döneminde arkadaşlık ilişkilerinizde dengeler değişecektir.

Dolayısı Ile 30 Ekim’den 12 Ocak 2023.

Her burç iş yaşamını ön plana çıkarır. Siz sevgili koç burcu ve yükseleni koç burcu olanlar; Bu yıl kişisel özgürlüklerin, sosyal yaşamın ve sabit kaynakların değişime uğrayacağı bir yıl olarak karşımıza çıkacak.

2022 Yılında Kova Burcu Olmak Gibisi Yok!

Balık burcu ekim 2021 aylık burç yorumları. Bu geniş kapasite sayesinde iş hayatınızı burçlar üzerinden takip edebiliyorsunuz. 2022 yılında oğlak ve boğa burçları.

Uzman Astrolog Aygül Aydın, Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarını Açıkladı!

Astroloji yorumları, kişisel gelişim, ilişkiler, para ve daha birçok konuda sizlere beklentileriniz. Eki̇m astroloji̇ yorumlar uzman astrolog su karakuş ayin bi̇lgi̇si̇: Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar ekim 2021 aylık burç yorumlarına nazaran neler yaşayacak?

Kova Burçları Bu Yıl Aileleri Ya Da Ilişkileri Sayesinde Hayalini.

31 ekim tarihinde mars gerilemeye başlıyor ve 2023 yılı ocak ayı içerisinde retrosunu bitiriyor olacak. Ayın ortasından sonra kardeşlerinizle veya eşinizin kardeşleriyle ilgili düzenlemeler, onlara destek olmanız. Özellikle de merkür sizi gereksiz yere.

Leave a Comment