web analytics

Ekim 2023 Burç Yorumları

Ekim 2023 Burç Yorumları. O da epey hareketli bir yıl geçirecekleri. 7 ekim 2021 perşembe günü burç yorumları merak ediliyor.

2023 Yıllık Burç Yorumları Nuray Sayarı | 2023 Burç Yorumları - Uzman Yorumlari
2023 Yıllık Burç Yorumları Nuray Sayarı | 2023 Burç Yorumları – Uzman Yorumlari from uzmanyorumlari.com

02 haziran 2022 perşembe 14:00 rafine ve kibar, uzlaşı yanlısı, iyi bir diplomat, düzenden hoşlanan, ilişkilerinde adil ve objektif, aklıyla hareket eden terazi burcu; Plüton retrosu aylardır işinizin yapısını değiştiriyor. Tabağınızdaki her şeyi dengelemek zor olabilir, özellikle de kişisel ve.

7 Ekim 2021 Perşembe Günü Burçlar Gerginlikleri Yükseltmemeye Dikkat Etmeliler.

Günlük burç yorumlari 31 eki̇m. Bugün verdiğiniz kararı uygulamaya geçirmeli ve o yoldan geri dönüş yapmamalısınız. O da epey hareketli bir yıl geçirecekleri.

Burç Yorumları Içerisinde Yer Alan Tüm Değerlendirmeler Hayatınıza Şekil Verebilecek, Karar Almanızda Yardımcı Olabilecek Ve Yaşantınızı Daha Üst Seviyelere Çıkarabilecek Bilgiler Içeriyor

Oğlak burcu 13 ekim 2021 günlük burç yorumları. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. 2023 burç yorumları ve genel durum.

Dürtüler, Enerjiler Ve Tutkular Üzerinde Etkili Olan Retro, Normalden Daha Kırılgan Ve Pasif.

23 ekim boğa burcu yorumu. İşte 23 ekim cumartesi günlük burç yorumları. 2022 yılında koç burcunun yaşamında özellikle iki gezegen önemli bir rol oynayacak.

Jüpiter 11 Mayıs'tan Ekim Sonuna Kadar Sizi Zodyakın Tahtına Oturtuyor.

İşte pazartesi günü için 18 ekim günlük i̇ş burç yorumları sizlerle. Terazi burcundaki güneş, oğlak burcundaki plüton ile kare açı yaptığından, eviniz, aileniz ve taahhütleriniz arasında bir gerilim vardır. Bu da zamanla birikiyor ve sizi daha mutsuz, daha yorgun, daha tükenmiş hissettiriyor.

23 Ekim 2021 Cumartesi Günü Hangi Burcu Neler Bekliyor?

18 ekim 2021 pazartesi koç burcu yorumları başarıya hazır mısın koç? Merkür retrosunun burçlar üzerindeki etkileri devam ediyor. Arayı kapatmak için zor bir gün olabilir, yengeç.

Leave a Comment