web analytics

Degisik-Iki Renkli Bebek Yelekleri

Degisik-Iki Renkli Bebek Yelekleri. Kırmızı, pembe, sarı, yeşil renk seçeneklerinden istediğinizi kullanabilir. Hepsi de birbirinden güzel 138 tane bebek yelek modelleri ni sizler için özenle topladım, umuyorum ki benim gibi sizlerde modelleri beğenirsiniz.

İki̇ Renkli̇ Bebek Yeleği̇ Yapimi - Youtube
İki̇ Renkli̇ Bebek Yeleği̇ Yapimi – Youtube from www.youtube.com

Yenide doğan bebek yeleği yaptım, yapımda 3.5 numara şiş 5 adet düğme 2 tane bebe yünü ip 2,5 numara tığ kullandım sizlere kolay gelsin Simli yapraklı bebek hırkası modeli. Hepsini bir araya topladık ki bir defada tüm modellere ulaşabilesiniz.

Hepsi De Birbirinden Güzel 138 Tane Bebek Yelek Modelleri Ni Sizler Için Özenle Topladım, Umuyorum Ki Benim Gibi Sizlerde Modelleri Beğenirsiniz.

Bu galerimizde en iyi bebek yelek modellerini bulacaksınız. Tığ 3 mm (hook 3 mm) herkese kolay gelsin, tweetle. Şişe yeleği 3 ilmekle atarak başlıyoruz.

Kız Bebek Yelek Modelleri, Erkek Bebek Yelek Modelleri Olarak Örüp Kullanabilirsiniz.

Simli yapraklı bebek hırkası modeli. Güzel ipler, harika renkler ve olağanüstü modeller. İki renkli örgü bebek yelek modellerinden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık.

Yakalı Kız Bebek Yelek Örneği Bir Çok Kişi Benim Gibi Ilk Kez Görecek Diye Düşünüyorum.

Değişik i̇ki renkli bebek yelekleri 2 renkli robadan bebek yeleği 2019. Hepsini bir araya topladık ki bir defada tüm modellere ulaşabilesiniz. Karnabahar örnekli bebek yelek modelleri.

İki Renkli Çok Kolay Bebek Yeleği.

Çok farklı deseni ve modeli le eminim ki örmek için geç kalmadan hemen işe koyulacaksınız. Çok az miktarda pembe renk iplik. Yakadan başlanan değişik örgü bebek hırka modelleri.

Bunun Sebebi Geniş Kesimli Bir Model.

Kapüşonlu dikişsiz bebek yelek modelleri. Galeride hem şişle örülmüş hemde tığla örülmüş örnekler var. Burada tüm anlatımlı bebek yelekleri yer alıyor.

Leave a Comment