web analytics

Cep Telefonu Ile Kıble Yönü Bulma

Cep Telefonu Ile Kıble Yönü Bulma. Kıble türkiye’de güney ile güneydoğu yönü arasındadır. Ancak bunun için birtakım uygulamalar indirmeniz gerekiyor.

Cep Telefonu İle Kıble Yönü Bulma Yöntemi 2022 - İyi̇konu
Cep Telefonu İle Kıble Yönü Bulma Yöntemi 2022 – İyi̇konu from iyikonu.com

Uygulama açılır, yeriniz tespit edilir, kamera görüntüsünde kabe fotoğrafını. Kıble yönünüzü cep telefonu vasıtasıyla hızlıca öğrenmek isterseniz size kıbleyi bul (qibla finder) uygulamasını tavsiye ederiz. Cihazınızın (telefon vs.) bulunduğu konumdaki kıbleyi bulmak istiyorsanız bu kutucuğu işaretleyiniz (hesapla butonuna bastıktan sonra konum bilgisine erişim için izin vermeniz istenecektir) türkiye dışında mı?:

Bilinmedik Bir Yerde Namaz Kılmak Istediğinden En Çok Zorluk Kıble Tayinidir.

Ios telefonlar için kıble bul uygulama indirme şartı bulunmamakta. Uygulama 1 milyondan fazla indirilme. Peki kıbleyi bul veya qibla finder uygulamalarının özellikleri nelerdir.

Harita Üzerinde Kâbe Yönünü Gösterir.

Arapça arayüz ile mobil cihazınızın konum servisi açık ise anında kıble yönü hattınızı ve kıble açınızı. Yeni namaza başlayanlar veya dini bilgileri yeni öğrenenler için kıble yönü kavramı henüz yeni duyulmuş bir kavram olabilir. Samsung telefon için yazılan 'samsung telefon pusula kıble yönü desteklememesi' şikayetini ve yorumlarını okumak ya da samsung telefon hakkında şikayet yazmak için tıklayın!

Evinizin, Işyerinizin Veya Bulunduğunuz Alanın Kıble Yönünü Merak Ediyor Ve Kolayca Bulmak Istiyorsanız Bu Videoyu Izleyin.

Cihazınızın (telefon vs.) bulunduğu konumdaki kıbleyi bulmak istiyorsanız bu kutucuğu işaretleyiniz (hesapla butonuna bastıktan sonra konum bilgisine erişim için izin vermeniz istenecektir) türkiye dışında mı?: Haritadan mekke'yi, kabe'yi kıble imleci ile göstererek, kıble’nin ne tarafta olduğunu tespit etmenizi sağlar. Bu nedenle kıble nasıl bulunur, kıble ne tarafta ve kıble yönü bulma tekniklerini sıkça sorgulanır.

Bilinmedik Bir Yerde Namaz Kılmak Istediğinden En Çok Zorluk Kıble Tayinidir.

Fakat telefon olmayan yerde kıbleyi nasıl buluruz, kıble yönü nasıl öğrenilir merak ediliyor. Kıble, müslümanlara farz kılınmış olan namazın kılmak için seccade serilen yönüdür. Üstelik düşük boyutu ile cihazınızda da.

Yine [B] Kıbleyi Gösteren Pusula [/B] Sayfasında Da Pusula Ile.

Bu yöntem aynı programsız uydudan kıbleyi bul ile mantık. Cep telefonu ile kıble yönü bulma, kıble yönünü bulmak için birçok yöntem vardır. Namaz için kıbleyi göster, kıbleyi göster ve kıble hangi yöndedir işte detaylar.

Leave a Comment