web analytics

Biyolojik Takvim Cinsiyet Hesaplama

Biyolojik Takvim Cinsiyet Hesaplama. Bugün de ultrason değerlendirmesinden önce bebeğin cinsiyetini öğrenmek. Ayrıca çin takvimine göre kız bebeğin olma olasılığı en çok 21 yaşta saptanmıştır.

Biyolojik Takvim Cinsiyet Hesaplama Ne Kadar Doğru
Biyolojik Takvim Cinsiyet Hesaplama Ne Kadar Doğru from fitnessdergisi.com

Çin takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini hızlıca tahmin edin! Biyolojik takvim yani cinsiyet bulma tekniği ise annenin yaşını ve hamile kalma ayını çin ay takvimindeki tarihlere çevirerek bu verileri cinsiyet bulma tablosu üzerinde bulabilmeye denir. Lakin asıl mesele yumurtaya babanın göndereceği spermlerin taşıdığı özelliklerdir.

Biyolojik Takvim Ile Cinsiyet Hesaplamada Uzun Yıllardır Tercih Edilen Çin Takvimi Bebeğin Cinsiyetini Erken Öğrenmek Isteyen Aileler Tarafından.

Cinsiyet, hamilelik öncesinde planlanarak gebelik tarihi üzerinde de değişikliğe. Takvimin milattan önce çin qing hanedanlığı döneminde oluşturduğu. Biyolojik takvim yöntemi ile bebeğin cinsiyetin belirlenmesi inancına göre kadın ve erkeğin kız ya da erkek çocuk sahibi olmak için farklı dönemleri vardır ve bu takvime göre cinsel birliktelik yaşanır.

Bu Takvim Ile Cinsiyet Tahmini Yapılmakta Ve Buna Göre De Gebelik Planlaması Yapılabilmektedir.

Hesaplama aracımız çin takvimine göre cinsiyet öğrenme yazımızda belirtildiği üzere tamamen çin inancına göre hesaplanır. Ancak tıp bilimi açısından geçerliliğinin olmadığını da ifade etmek gerekir. Biyolojik takvim yani cinsiyet bulma tekniği ise annenin yaşını ve hamile kalma ayını çin ay takvimindeki tarihlere çevirerek bu verileri cinsiyet bulma tablosu üzerinde bulabilmeye denir.

Buna Inanıp Inanmamak Sizin Insiyatifinizdedir.

Ayrıca çin takvimine göre kız bebeğin olma olasılığı en çok 21 yaşta saptanmıştır. Böylece bebeğinizin kız ya da erkek olacağını bu takvime bakarak öğrenebilirsiniz. Eğer cinsiyet öğrenmek isteyen anne şubat veya ocak ayında doğmuş ise o.

Çin Takvimi 2021 Hesaplama Aracımıza Ulaşmak Için Tıklayın.

Çünkü çiftler bebek sahibi olabilmenin hayalini kurar. Aslında diğer tüm uygulamalar gibi annenin biyolojik yaşına göre cinsiyet tahmini yapılmaktadır. Eski zamanlarda tıp alanının henüz bugünkü kadar gelişmemiş olması ve geleneksel yöntemler ile tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulanmasının yanı sıra doğacak bebeğin cinsiyeti de bir bakıma saptanabilmekteydi.

Biyolojik Takvim Cinsiyet Hesaplama, Hamileyken Bebeğin Cinsiyetinin Tahmin Edilmesinde Veya Hamile Kalmadan Önce Bebeğin Cinsiyetinin Belirlenmesinde Kullanılan, Oldukça Fazla Doğru Sonuç Verme Olasılığı Olan Bir Yöntemdir.

Biyolojik takvime göre bebeğin annesinin ay yaşına ve hangi ayda gebe kaldığını tarihlerine toplanarak bebeğin cinsiyeti tahmin edilir. Hatta cinsiyet ile ilgili olarak ise aralarında tatlı tatlı tahminler bile olabiliyor. Cinsiyet öğrenebilmek için öncelikle annenin yaşı çok önemlidir.

Leave a Comment