web analytics

Biricik Eşime Doğum Günü Mektubu

Biricik Eşime Doğum Günü Mektubu. Hayat eksikse hayatımı tamamlayansın sevgilim. İşte size eşinize bu mutlu günde gönderebileceğiniz birbirinden güzel doğum günü mesajları….

Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları
Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları from www.hanbeyi.com

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Benim en güzel yanımsın hayat arkadaşım eşim canım her şeyim. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

# Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik Olsun, Dileklerin, Duaların Kabul Olsun, Doğum Günün Kutlu Olsun Biricik Eşim….

Ana sayfa etiketler eşime evlilik yıldönümü mektubu. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Hayatta hep olmak istediğim yerdeyim….

Aşk Da Sen, Hasret De Sen, Ben De Sen!

Ertelemediğim aşkımın “i̇yi ki doğmuş dediğim sevgilim” in doğum günü. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin canım eşim. Doğum günün kutlu olsun sol yanım.

Hayatımın Aşkı, Göz Bеbеğim Iyi Ki Yanımdasın.

Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki, her an seni yaşamak,. Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim. Seni çok seviyorum biricik aşkım.

Benim En Güzel Yanımsın Hayat Arkadaşım Eşim Canım Her Şeyim.

Doğumunla sanki benim de hayatımın yeniden başladığı. Allah hep gönlüne göre versin. Sevgiliye mektup ile mutlu edebileceğiniz hediyeler.

Keşke Gelseydim Bugün Sevgilim Yanına, Özür Dilerim Su Gitti, Elektrik Gitti.

Canım ve aşkım olduğun için. Ölen anneye ramazan bayramı mesajları. Doğum günün kutlu olsun biricik.

Leave a Comment