web analytics

Barış Özcan Fethullah Gülen Açıklaması

Barış Özcan Fethullah Gülen Açıklaması. 15 temmuz'un yıl dönümünde yayınladığı videoda fetö'cüleri aklayıp. Bu videoda son zamanlarda dolaşan barış özcan fetö'cü mü?

Barış Özcan In Fetullahçı Olması - Uludağ Sözlük
Barış Özcan In Fetullahçı Olması – Uludağ Sözlük from www.uludagsozluk.com

Kaset komplosuyla chp genel başkanlığı'ndan istfia eden deniz baykal'ın veda konuşmasında fethullah gülen ile ilgili yaptığı. Ta ki 15 temmuz'da yayınladığı videoya kadar. Söz konusu iddia ilk olarak abd'nin new jersey eyaletinden yayın yapan ve gülen'in yayıncılarından olduğu belirtilen tughra books tarafından paylaşıldı.

Bakın Bu Adam Her Pazar Günü Hiç Sektirmeden Video Yayınlar.

Barış özcan fethullah gülen ilişkisi ile ilgili olarak ortaya atılan iddialardan bir tanesi de karısının 15 temmuz ile ilgili sosyal medyada bir kişiye verdiği yanıt gösterilmiştir. Amcam öldükten sonra örgütün başina mustafa özcan geçecek. Muharrem i̇nce'den fethullah gülen'in iade dosyası açıklaması chp'nin cumhurbaşkanı adayı muharrem i̇nce, ntv yayınında soruları yanıtladı.

Gülen, Hudeybiye Anlaşması'nı Hatırlattı, Bu Tarihi Musalahayı Siyer Felsefesi Açısından Değerlendirdi, Günümüze Bakan Yanlarını Ve Ondan Alınması Gereken Ibretleri Dile Getirdi.

Abd'li papaz andrew brunson, fethullah gülen ile takas edileceğine ilişkin iddialarla ilgili, amerika bu kadar kolay takas yapmaz. Ta ki 15 temmuz'da yayınladığı videoya kadar. Ak parti eski milletvekili emin şirin'in genelkurmay eski başkanı hilmi özkök'ün açıklamalarına eski eşi nazlı ilıcak'tan cevap geldi.

Fethullah Gülen Veliahtını Açıkladı Işte O Isim!

Aklıma takılan şey ise videolarından parlak ve açık. Vatan haini fethullah gülen ölürse yerine gelecek isimler belli oldu! Birçok kişi youtube platformu sayesinde barış özcan'ın tanıyor.bazı televizyon programı ve internet platformu.

Anladığım Kadarıyla Bu Youtuber'ın Yurt Dışına Yerleşmesi, Fetö Cemaati Ile Olan Alakasından Kaynaklanıyor.

Söz konusu iddia ilk olarak abd'nin new jersey eyaletinden yayın yapan ve gülen'in yayıncılarından olduğu belirtilen tughra books tarafından paylaşıldı. Propagandanın özünde ise fetullah gülen'in ettiği meşhur beddua. “fethullah gülen kötü ama fetö'nün iki numarası mustafa özcan iyidir.

Hala Kıskanıyorlaaaar, Kılıç Artığının Tekini Niye Kıskanalim Be Kardeşim.

Anladığım kadarıyla bu youtuber'ın yurt dışına yerleşmesi, fetö cemaati ile olan alakasından kaynaklanıyor. Barış özcan adlı şahıs da o propagandayı bu twitle devam ettirmiş. Vatan haini fethullah gülen ölürse yerine gelecek isimler belli oldu!

Leave a Comment