web analytics

Ayetel Kürsi Mucizesi Yaşayanlar

Ayetel Kürsi Mucizesi Yaşayanlar. Ayetel kürsi namaz içinde sure şeklinde okunduğu gibi, namazda tesbihden önce de okunur. Ben mustafa, samsunlu bir esnafım.

Ayetel Kürsiyi 170 Defa Okuyana Allah Her Işinde Yardımcı Olur - Youtube
Ayetel Kürsiyi 170 Defa Okuyana Allah Her Işinde Yardımcı Olur – Youtube from www.youtube.com

Tam 10 yıl onun hastalığına çare bulmak için uğraştık. Izin alamamıştık.tam sınırdan geçeceğimiz zaman suriye askerleri bize ateş açtılar.bütün gücümle ayetel kürsi̇ okumaya başladım.askerlerin bizi vurmaları an meselesiydi.çünkü mermilerin yanımdan sağımdan solumdan hemen üstümden. Önce abdestli olmak şartı ile namaz seccadesine oturalım,diz üstü namaz kılar gibi oturalım,yönümüz kıbleye dönük olsun.

Falan Hastalıktan Kurtulup Şifa Bulmaya Niyet Ettim Denilirse, Allah’ın Izniyle Hasta Şifaya Kavuşur.

Aynı zamanda bu ayeti namaz dışında dua olarak ihlas suresi, nas suresi ve felak sureleri ile birlikte okumanında iyi olduğu söylenmektedir. 2 rekat namaz ardindan kalkmadan 170 ayetel kürsi ve ardindan yunus duasi okudugun zaman tövbestagfrullah ve salavat cek ve niyetini söyle allah her dilegini insallah. ''her kim ayet'el kürsi'yi gece ve gündüz içerisinde bin defa okur ve buna kırk gün devam ederse (ara vermeden), allah'a yemin ederim, allah'a yemin ederim;

Özellikle Bayram Namazlarında Kılınan Iki Rekatlık Namazın Ardından, Imamın Aşka Gelerek Okuması Kulaklarda Pasın Silinmesine, Gönüllerde Huzurun Yer Etmesine Sebebiyet Verir.

Ayetel kürsiyi hergün okumayı adet haline getiren kişinin allah geçmiş günahlarını bağışlar. Ayetel kürsi sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu okumaların bitiminde ise ellerimizi semaya açıp:

Ayetel Kürsinin Fazileti Ve Sırları Nelerdir,Ayetel Kürsinin Faydaları Esrarı Havassı Nedir 41 Ayetel Kürsi 1000 Ayetel Kürsi Okuyanların Yaşadıkları 313.

Cin veya şeytan türü birileri gel. Ayetel kürsi ile yunus duasinin mucizesi bu konu hun tarafından 9 sene önce açıldı, 1537 kere okundu ve 11 cevap verildi. 7 kez ayetel kürsi, 7 kez türkçe meali ve yukarıdaki niyet sonrasında ise, sırasıyla 41 kez ya kuddûs, 41 kez ya cemîl ve 41 kez de ya vedûd okumalısınız.

Şeytanlar Birbirleriyle Çarpışarak Kaçıp, Iblis’in Yanına.

Cinlerden korunmak için de okunabilir. Tam 10 yıl onun hastalığına çare bulmak için uğraştık. Peygamber’in de pek çok hadisi şerifi vardır.

1000 Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecesi Nin Anlam Ve Önemi Insanlar Için Ne Ise, Ayet El Kürsinin Ehemmiyeti De Paralel Şekilde Cereyan Eder.

Ayetel kürsinin 170 defa okunması ile 313 defa okunmasının çok etkili tesirleri vardır. Ne zaman arabaya binsem , arabadan ininceye kadar ayetel kürsi okurum. Okuyan hem tevhid hemde tilaveti yerine getirmiş olur.

Leave a Comment