web analytics

41 Ayetel Kürsi Mucizesi

41 Ayetel Kürsi Mucizesi. Ayetel kürsi mucizeleri diye konu vardi.o kilitlendigi icin bende bu konuyu acip yasadiklarimi sizlerle paylasmak istiyorum. Bu yüzden bende okunan ayeti kerime olduğu için paylaştım.

41 Çörek Otu ve Ayetel Kürsi Mucizesi! YouTube
41 Çörek Otu ve Ayetel Kürsi Mucizesi! YouTube from www.youtube.com

Bununla birlikte ayetel kürsi duası nın mucizeler taşıdığını da ortaya koyup her. Akşamları okumak da istemiyorum sonra rahatsız. Sizlerle elimden geldiğince tecrübelerimi paylaşıyorum.

41 Çörek Otuna 41 Defa Ayetel Kursi Oku.

 

Tam 10 yıl onun hastalığına çare bulmak için uğraştık. Şeytanlar birbirleriyle çarpışarak kaçıp, iblis’in yanına. Kızımın en büyük arzusu olan yürüme.

7 Veya 21 De Olabilir.

 

(ölüm hariç her derde deva) bu nakil üzerinde ince düşünülürse bereket için de okunabileceği manası. Ayetel kürsi mucizesi (yaşayanlar buraya) ayetel kürsi mucizesi (yaşayanlar buraya) oluşturan: Peygamber efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur.ayetel kürsi ayetlerin seyyididir.

Ayetel Kürsiyi Hergün Okumayı Adet Haline Getiren Kişinin Allah Geçmiş Günahlarını Bağışlar.

 

Ardel, mart 26, 2010, yer: Kanalımıza hoş geldiniz,bu videomuzda 41 çörek otu ve ayetel kürsi mucizesini sizlerle paylaştık.kanalımıza ücretsiz abone olarak, videolarımızı beğenip dest. Sizlerle elimden geldiğince tecrübelerimi paylaşıyorum.

Ama Ne Çare, Kızım Hiçbir Şekilde Düzelmiyordu.

 

Akşamları okumak da istemiyorum sonra rahatsız. Bu ayetin içinde geçen “kürsi” ifadesinden dolayı bu adı almıştır. Bende korunmak amaçlı 41 okumak vird edinmek istiyorum.

Bu Da Üstün Bir Zikir Olur.

 

Yemek buğday pirinç arpa gibi şeylere 313 defa okunarak her okunuşta o şeye üflenirse bereketi artar o şeyde bereketlilik olur. Ayetel kürsi mucizesi (yaşayanlar buraya). Kızımın en büyük arzusu olan yürüme.

Leave a Comment