web analytics

1 Ayda Tyt Bitirme Programi

1 Ayda Tyt Bitirme Programi. Find this pin and more on rehberli̇k servi̇si̇ by rehberlik. 16 hafta tyt ve 20 hafta ayt toplam 36 haftada tüm konular tamamlanacaktır.

1 Ayda Yks Bitirme Programı | Tüm Konuları Tekrar Et Ve Soru Çöz! – Benimhedefim
1 Ayda Yks Bitirme Programı | Tüm Konuları Tekrar Et Ve Soru Çöz! – Benimhedefim from benimhedefim.net

4 farklı çalışma programı hazırlandı ( tyt çalışma programı, yks sayısal çalışma programı, yks eşit ağırlık çalışma programı, yks sözel çalışma programı.) her çalışma programı toplamda 4 ay ve 12 haftayı kapsıyor. Haftada minimum 30 saat çalışma ve minimum 1200 tane soru çözülmeli. Haftalık ders planı sayfaları aşağıda gördüğünüz gibidir.

Ay) Png Olarak Indir 2022 Tyt Çalışma Programı.

Find this pin and more on rehberli̇k servi̇si̇ by rehberlik. Üzerinde herhangi bir reklam yoktur. Siz kendiniz pazartesi 8 video+soru çözümü, salı 7 video+tekrar gibisinden bir program yapabilirsiniz.

Şubat 23, 2021 Son Güncelleme:

4 aylık tyt çalışma programı için “çalışma odam” youtube kanalına teşekkür ederiz. 3 ayda yks konuları biter mi? Kendinize göre düzenlemeler yaparak onu.

2023 Yılında Sorulacak Tüm Konular Meb Müfredatına Göre Hazırlandı.

Bu program sadece tyt adayları için tyt konularını içermekte olup yks sayısal çalışma program. 4 ayda tyt bitirme programi 2022 yks 2022 tayfa tyt ve ayt. 2022 tyt çalışma programı (1.

Boğazi̇çi̇li̇den 3 Ayda 0'Dan Tyt Bi̇ti̇rme Programi (1 Günde Sosyali̇ Bi̇ti̇r!) Watch Later.

Öncelikle şunu hatırlatmalıyım program kişisel bir malzeme gibidir. 6 temel branştan en az 1 konu kitabı, 1 evinin soru bankası. 1 ayda tyt bitirme program.

Yks Tyt Çalışma Programı Üzerine Sizlerin De Önerilerinizi Bekliyoruz.

Tyt sosyal ve türkçe alan denemeleri. Yks tyt ayt çalışma programı 3.ay. [ gizle] tyt 3.ay ders çalışma programı.

Leave a Comment