web analytics

کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول. فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل,کد اینترنت رایگان همراه اول,15 گیگ اینترنت رایگان. .کد تخفیف معتبر تا 2 ماه بعد.

آموزش روش های دریافت اینترنت نامحدود رایگان همراه اول و
آموزش روش های دریافت اینترنت نامحدود رایگان همراه اول و from anzalweb.ir

توجه داشته باشید این ۱۰ گیگ بدون محدودیت روی همه سیم کارت های همراه. برای فعال سازی بسته اینترنت وارد اپلیکیشن شده بر روی قسمت فعال سازی بزنید و یا از قسمت جایزه‌ها و طرح‌های تشویقی بر روی. .کد تخفیف معتبر تا 2 ماه بعد.

اینترنت هدیه به مناسبت 27 سالگی همراه اول.

فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل,کد اینترنت رایگان همراه اول,15 گیگ اینترنت رایگان. توجه داشته باشید این ۱۰ گیگ بدون محدودیت روی همه سیم کارت های همراه. این طرح از اول دی ۱۳۹۳ شروع و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد.

مشترکین دائمی که هنوز سیم کارت خود را به نسل 4و5 تعویض نکرده اند می توانند با تغییر سیم کارت خود از هدیه 20 گیگابایت اینترنت رایگان برخوردارشوند کافیه برای فعال کردن این طرح کد.

کدهای دستوری اینترنت همراه اول یا درگاه #100*. 10 گیگ اینترنت رایگان همراه اول این بسته از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ از طریق شماره‌گیری کد *۱۰۰*۶۷# برای مشترکین دائمی و اعتباری قابل فعالسازی است.

سپس وارد برنامه شده و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود آن را وارد کادر مربوطه کنید تا وارد منوی اصلی برنامه شویم.

اکثر افراد به دنبال طرح های ویژه همراه اول هستند. با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول می توانید از 24 گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول بهره مند شوید. اپلیکیشن my mci را نصب کنید.

همراه اول ۲۰ کوپن و کد تخفیف همراه.

همراه اول⭐️ اپراتور و ارائه دهنده خدمات مکالمه و اینترنت در ایران است و با نیوتخفیف از ⭐️جدیدترین و بهترین طرح‌های سیم کارت رایگان، تخفیف مکالمه و اینترنت⭐️ همراه اول و همچنین جشنواره ها و تخفیف های همراه اول باخبر. نحوه فعالسازی بسته اینترنت رایگان ۲۷ سالگی همراه اول. توجه توجه روش هایی که کاملا قانونی هستند اما جایی آن ها را پیدا نمیکیند این روش ها بسیار ساده و کاربردی هستند و تنها با طی مراحلی ساده شما می توانید در کم تر از دو دقیقه حداقل ۱ گیگ.

پس از فعال سازی بسته، تمدید خودکار اینترنت را با شماره گیری کد دستوری # 8 * 100 * غیرفعال کنید.

لیست کامل کدهای دستوری همراه اول. آموزش دریافت اینترنت رایگان همراه اول تا 100 گیگ در مقاله ای جامع و کامل از سایت مخاطب که به همه روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول اشاره شده است. نحوه فعال سازی ۱۰ گیگ اینترنت هدیه همراه اول.

Leave a Comment