web analytics

کد شش رقمی واتساپ

کد شش رقمی واتساپ. این کدها برای هر گفتگویی منحصر به‌فرد هستند و طرفین هر گفتگو برای کسب اطمینان از اینکه پیام‌هایشان در این گفتگو. در همین رابطه پیشنهاد می کنیم مطلب روش های رفع مشکل اختلال در دسترسی به اینترنت و اتصال.

چگونه رمز عبور جیمیل را ریست کنیم؟
چگونه رمز عبور جیمیل را ریست کنیم؟ from moboiran.com

توجه داشته باشید که این روش مخصوص نسخه بیزنس واتساپ است و نه نسخه معمولی. شماره تولید شده را در برنامه وارد نمایید و گزینه call me را فشار دهید تا با برقراری تماس از طریق برنامه کد 6 رقمی اعلام شود. این کدها برای هر گفتگویی منحصر به‌فرد هستند و طرفین هر گفتگو برای کسب اطمینان از اینکه پیام‌هایشان در این گفتگو.

معمولا پس از دریافت کد به صورت پیامک، بلافاصله خود واتساپ پیامک را تشخیص داده و به صورت خودکار جای کد شش رقمی را پر می کند و شما را به مرحله بعد هدایت می نماید.

گزینه با من تماس بگیر را انتخاب کنید تا درخواست تماس تلفنی کنید. این کد در واقع همون کد شش رقمی هست که وقتی می خواید وارد حساب کاربریتون. واتس اپ باید گزینه تماس با شما را به شما بدهد.

همچنین اگر با شماره شما در تلفن همراه دیگری واتس اپ نصب و اجرا شده باشد، دچار مشکل می شوید زیرا واتس اپ روی یک دستگاه اجرا می شود و همین موضوع باعث علت نفرستادن کد شش رقمی واتس اپ خواهد شد.

احتمالا متوجه شدید که چه اتفاقی افتاده. کد احراز هویت را در برنامه واتس اپ زده و برنامه را اجرا کنید. به محض اینکه اس ام اس حاوی کد 6 رقمی را از سوی واتساپ دریافت کردید، کد 6 رقمی مورد نظر را در فیلد اپلیکیشن واتساپ وارد کنید.

ممکن است گیج کننده به نظر برسد، اما Pin نیز ۶ رقمی است، برای فعال سازی آن از طریق راهنمای زیر اقدام کنید:

Mehr 17, 1397 ap — در مرحله بعد واتس اپ با ارسال یک پیامک حاوی کد تائید ۶ رقمی به موبایل کاربر عملیات را احراز هویت می کند. در مرحله بعد باید گزینه سبز رنگ enable را لمس کنید. آموزش فعال کردن تایید دو مرحله ای واتساپ.

کد تایید 6 رقمی که در گوشی خوانده می‌شود را در واتساپ وارد کرده و از واتساپ بدون شماره تلفن همراه خود استفاده کنید.

این کدها برای هر گفتگویی منحصر به‌فرد هستند و طرفین هر گفتگو برای کسب اطمینان از اینکه پیام‌هایشان در این گفتگو. واتساپ به شما اجازه می‌دهد تا یک رمز عبور شش رقمی یا اصطلاحا پین کد (pin) را به عنوان رمز مرحله. باید بتوانید روی آن شماره که می‌خواهید ثبت‌نام کنید، پیامک و یا تماس تلفنی دریافت.

باید توجه داشته باشید که هرگز کد 6 رقمی تایید واتس اپ خود را که معمولا از طریق اس ام اس برای شما ارسال می شود، با فرد دیگری به اشتراک نگذارید.

یکی از نمونه‌های جرایم اینترنتی، هکری است که برای دستیابی به حساب یک کاربر، خود را به عنوان یک دوست معرفی می‌کند. با کلیک بر روی آن آن را انتخاب کنید. هرگز کد شش رقمی شناسایی واتس اپ رو برای کسی ارسال نکنید یا به اشتراک نگذارید.

Leave a Comment