web analytics

کانال معما با جواب در واتساپ

کانال معما با جواب در واتساپ. معما | ۱۲ معمای سوالی کوتاه با جواب. معماها و تست های هوش باید همه سطوح هوش و آی کیو را در نظر بگیرند و هم شامل معمای آسان باشند و هم معماهای سخت.در این بخش سرگرمی از جدول یاب، ۲۰ معمای آسان و سخت با جواب را منتشر می کنیم.

آلبوم عکس های معما دار با جواب سری (۲) مجله اینترنتی هارپی
آلبوم عکس های معما دار با جواب سری (۲) مجله اینترنتی هارپی from harpy.ir

برای ارسال کانال تلگرام معمای تصویری از قسمت نظرات اقدام کنید. تست هوش شماره 2) با دقت به تصویر بالا نگاه کنید، اگر بتوانید زیر 10 ثانیه اشتباه آن را پیدا کنید، قطعا از. در ادامه به 21 مورد از سخت‌ ترین معماهای جهان با جواب آنها که شاید بعضی‌ها در نگاه اول ساده و یا حتی مضحک و یک معما با جواب خنده دار به نظر برسند می پردازیم.

کانال معما , دانلود تست هوش کانال معما با جواب شامل معما جالب , معما سخت , معماهای تصویری و بازی های تست هوش و Iq می باشد در کانال تلگرام معما و چیستان.

در قسمت زیر با 2 معمای جنایی و پلیسی رو به رو هستید. از کانال تفریح و سرگرمی ️ full hd ️. در این پست 20 معما با جواب کوتاه خنده دار مناسب برای تمام سنین را مشاهده می نمایید.معما نوعی چالش ذهنی است که باعث می شود فرد خارج از محدوده ذهن خود فکر کند.

معما | ۱۲ معمای سوالی کوتاه با جواب.

معمای شماره دو) مردی نزد شما آمد و می خواست 8 عدد جواهرات را به شما بدهد. تست هوش شماره 2) با دقت به تصویر بالا نگاه کنید، اگر بتوانید زیر 10 ثانیه اشتباه آن را پیدا کنید، قطعا از. برچسب ها عکس عکس نوشته.

بعضی از چالش های ذهنی آسان هستند، بعضی دیگر کمی سخت، و بعضی از آنها واقعا می توانند شما را برای مدتی به فکر فرو ببرند.

140 چیستان جالب همراه با جواب. برای ارسال کانال تلگرام معمای تصویری از قسمت نظرات اقدام کنید. پاسخ معماها در انتهای همین مطلب قرار دارد، اما سعی کنید قبل از دیدن جواب؛ خودتان فکر کنید و جواب خود را در بخش نظرات با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید!

امروز 140 چیستان (معما) جالب برای شما عزیزان در سایت سیدرضا بازیار قرار گرفته است.

معمای شماره یک) دو مادر و دو دختر رفتن برای غذا خوردن ، هر کس یک همبرگر خورد. کانال معما , دانلود تست هوش کانال معما با جواب شامل معما جالب , معما سخت , معماهای تصویری و بازی های تست هوش و iq می باشد در کانال تلگرام معما و چیستان. با این حال فقط سه همبرگر خورده شد.

در ادامه به 21 مورد از سخت‌ ترین معماهای جهان با جواب آنها که شاید بعضی‌ها در نگاه اول ساده و یا حتی مضحک و یک معما با جواب خنده دار به نظر برسند می پردازیم.

با دنبال کردن صفحه اینستاگرام s.c.i.h.u.b@ با کانال معمای تصویری با جواب همراه باشید. یکی از راه‌های ورود به گروه و کانال‌های موجود درwhatsapp، دریافت دعوت‌نامه است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، از آنجا که معما و بخصوص چالش‌های تصویری از جمله محبوب‌ترین سرگرمی‌های دنیای مدرن بشمار می‌روند، ما در ادامه ۱۰ معمای جالب برایتان انتخاب کرده‌ایم تا با حل کردن آنها.

Leave a Comment