web analytics

کانال تست هوش با جواب

کانال تست هوش با جواب. عادت کردیم که به این مهارت خودمون برای یافتن راه حل ها تکیه کنیم. ظواهر و افکار مردم را تغییر می دهم.

تست هوش ریون چیست؟
تست هوش ریون چیست؟ from www.beytoote.com

برای بعضی از افراد آنها را فریب خواهم داد. با جواب به این سوالات خلاقانه، سطح دانش زبان انگلیسی خودتو مشخص کن کانال هویج تیوب بهترین مطالب طنز و سرگرمی، دانستنیهای علمی، معما و تست هوش، عجیبترین های جهان و انواع.

جای علامت سوال چه عددی بگذاریم؟.

برای دیگران من یک راز هستم. زنگ تفریح 70.2 هزار دنبال‌ کننده. شما نیز می‌توانید با کمی فکر کردن راه‌حل خودتان را برای رسیدن به پاسخ پیدا کنید.

25 سوال تست هوش تصویری با جواب | ایران محتوا.

ما انسان ها مهارت خاصی برای تشخیص pattern و الگو های عملکردی و رفتاری و. برای ورود به کانال تلگرامی تفسیر آزمایش روی لینک زیر کلیک کنید. در این صفحه تمامی تست های تصویری و شخصیت شناسی که توسط تیم ایران محتوا طراحی شده وجود دارد.

نکته جالب در این معمای ریاضی یا تست هوش ناسا این است که می‌توان از راه‌حل‌های مختلفی به جواب رسید.

کانال معما , دانلود تست هوش کانال معما با جواب شامل معما جالب , معما سخت , معماهای تصویری و بازی های تست هوش و iq می باشد در کانال تلگرام معما و چیستان. سوپرگروه تلگرامی تبادل نظر درمورد جواب آزمایش‌های مختلف، بخصوص خانم‌ها، تا تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن و بتونن بهم کمک کنن. در این صفحه تعداد 25 سوال تست هوش تصوری به صورت گزینه ای به همراه جواب وجود دارد.

کانال هویج تیوب بهترین مطالب طنز و سرگرمی، دانستنیهای علمی، معما و تست هوش، عجیبترین های جهان و انواع.

اما آیا واقعا چقدر به چشمای خودت اعتماد داری؟. تست هوش ماتریس های ریون، یک آزمون معتبر برای سنجش سطح پیشرفت فکری و تفکر منطقی است. این تصویر ها برای به چالش کشیدن ذهن شما طراحی و جمع آوری شده اند.

معمای شماره 1) من چیزی هستم که مردم من را دوست دارند یا از من متنفر هستند.

تست هوشاین هفت تا سوال خیلی سخت نیست، ولی تو زمان کم اگه بتونی هر هفتاش رو جواب بدی واقعا باهوشیبرای دوستات. این تست های شخصیت شناسی جذاب و مختلف ، رایگان و با جواب می باشد. پاسخنامه تست هوش تصویری اعداد:

Leave a Comment