web analytics

واتساپ جی بی قرمز

واتساپ جی بی قرمز. امکان حذف پیام های ارسال شده یکی از ویژگی های جی بی واتساپ این است که می‌توان کنترل خوبی نسبت به حریم شخصی خود داشته باشیم، مثلاً آخرین بازدید را پنهان کنیم؛ در نسخه جی بی واتساپ نیز تمامی این امکانات وجود دارد و نیازی نیست.

آموزش نصب واتساپ جدید جی بی کلیک
آموزش نصب واتساپ جدید جی بی کلیک from click.ir

امکان حذف پیام های ارسال شده این نسخه از واتس آپ به رنگ قرمز درست شده که میحط برنامه را به رنگ قرمز تبدیل میکند همچنین داری شکلک های جدیدی هست که میتوانید استفاده کنید همچنین این نسخه همانند جی بی واتساپ و اوجی واتساپ امکاناتی دارد که. ارسال فیلم با حجم ۳۰ مگابایت به جای ۱۶ مگابایت;

قابلیت های Gbwhatsapp جی بی واتساپ فارسی :

اگر از جدیدترین نسخه جی بی واتساپ استفاده می کنید و می خواهید دوباره با همه چت ها به برنامه اصلی برگردید، می توانید مراحل زیر را انجام دهید: گزینه ای برای حفظ حریم شخصی کاربران; یکی از ویژگی های جی بی واتساپ این است که می‌توان کنترل خوبی نسبت به حریم شخصی خود داشته باشیم، مثلاً آخرین بازدید را پنهان کنیم؛ در نسخه جی بی واتساپ نیز تمامی این امکانات وجود دارد و نیازی نیست.

جدیدترین نسخه جی بی واتس اپ Gbwhatsapp7.25.

فعال سازی این واتس آپ بسیار ساده هست توجه کنید که این برنامه ها برای اولین بار در ایران توسط وب سایت اینستاگرام ها قرار داده شده است هم اکنون میتوانید. ویژگی های جی بی واتساپ پلاس gbwhatsapp plus اندروید : اکنون به file manager بروید.

واتساپ اصلی را نصب کنید.

برنامه جی بی واتس اپ gbwhatsapp همزمان از چند حساب متفاوت استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های جالب این برنامه، امکان ردیابی لحظه ای است؛ به کمک این قابلیت کاربردی قادر خواهید بود برای یک مدت مشخص (15 دقیقه، یک ساعت یا 8 ساعت) امکان مشاهده مکان دقیق خود به صوت. واتساپ رایگان بوده و سیستم تماس و پیام‌رسانی مطمئن، ساده و امن است که در.

با این حال اگر کاربر واتساپ جی بی هستید لازم است بدانید که بکاپ گرفتن از واتساپ جی بی روی گوگل درایو میسر نیست و شما تنها می‌توانید اطلاعات موجود در واتساپ جی بی خود را در حافظه گوشی (به روش دوم مطرح شده در این مقاله) ذخیره کنید و به دیوایس دیگر انتقال دهید.

دانلود واتساپ جی بی برای ایفون را از سایت اسک 98 دریافت کنید. واتساپ جی بی به شما امکان دانلود و ذخیره کردن استوری‌های دیگر کاربران را می‌دهد. این نسخه از واتس آپ به رنگ قرمز درست شده که میحط برنامه را به رنگ قرمز تبدیل میکند همچنین داری شکلک های جدیدی هست که میتوانید استفاده کنید همچنین این نسخه همانند جی بی واتساپ و اوجی واتساپ امکاناتی دارد که.

قابلیت ها و امکانات اصلی واتساپ جی بی.

امکان حذف پیام های ارسال شده بیش از ۲ میلیارد نفر در بیش از ۱۸۰ کشور جهان برای ارتباط با دوستان و خویشان خود، در هر زمان و هر مکان از واتساپ استفاده می کنند. هک واتساپ جی بی gbwhatsapp , آموزش هک واتساپ جی بی , واتساپ جی بی هک شده, هک واتساپ بدون کد, هک تضمینی واتس اپ.

Leave a Comment