web analytics

نقشه متروبوس استانبول

نقشه متروبوس استانبول. متروبوس استانبول به خطوط brt شباهت دارند که از بزرگترین بزرگراه استانبول. موویت moovit یک برنامه رایگان برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی در استانبول و دیگر شهرها است.

متروبوس، خط سریع السیر اتوبوس استانبول - رادوین
متروبوس، خط سریع السیر اتوبوس استانبول – رادوین from raadvin.com

محل تقاطع با خط تراموای t1 و متروبوس استانبول هم هست و از این نظر یک ترمینال درنظر گرفته میشه. می توانید خط متروبوس (brt) را در ایستگاه unalan تغییر. Mytowerland 3385, ataşehir, istanbül phone:

برای رفتن به بخش آسیایی استانبول به صورت ۲۴ ساعته از متروبوس استفاده کنید.

مرکز خرید مارمارا پارک که با توجه به نقشه در مرز خط منطقه اسنیورت واقع شده اما تحت نام بیلیکدوزو است، این مرکز خرید یکی از معتبر ترین مراکز خرید استانبول می باشد که در نزدیکی ایستگاه متروبوس. در کلان شهر استانبول، اگر متروبوس و تراموا. محل تقاطع با خط تراموای t1 و متروبوس استانبول هم هست و از این نظر یک ترمینال درنظر گرفته میشه.

امتیاز 5 از 5 | از بین 5901 امتیاز دهنده به نقشه مترو و اتوبوس استانبول (فارسی)

برای این منظور در ایستگاه سوار متروبوس شده و خود را به بخش آسیایی استانبول و ایستگاه مورد نظرتان برسانید. بنابراین با معرفی جامع آن به شما کمک می. استانبول که یکی از شهرهای محبوب نزد گردشگران.

با استفاده از نقشه‌ی خطوط حمل و.

نقشه مترو استانبول، نقشه خطوط اتوبوس استانبول، نقشه متروبوس و سایر مسیرها را نیز می توانید با تفکیک ایستگاه ها در موویت مشاهده. می‌توانید خطوط فعلی مترو و متروبوس استانبول، متروبوس بیلیکدوزو، سیستم ریلی، خط فرودگاه آکسارای، ایستگاه‌های مترو و متروبوس شهرداری کلان‌شهر استانبول، طرح‌های خط مترو استانبول را در زیر بیابید. آخرین ایستگاه مهم تو این خط مترو ایستگاه.

استانبول دارای ۳ خط مترو فعال است که یک خط فونیکولار سه خط تراموا را شامل میشود.

یکی از ویژگی های متمایز کننده. سلام دوستای خوبم امروز میخام در مورد نقشه و آموزش استفاده از مترو استانبول براتون بنویسم. طول مسافتی که قطارهای متروی استانبول طی می کنند 100 کیلومتر است.

Zeytinburnu و Sirinevler مترو مارمارای، دسترسی خوبی به متروبوس دارند.

نقشه مترو استانبول 2020 و راهنمای استفاده از آن. هرکس با استفاده از استانبول کارت ، به راحتی می تواند از خدمات متروبوس استفاده نماید. متروبوس، یک سرویس حمل و نقل عمومی سریع و بدون ترافیک مسافر در استانبول است.

Leave a Comment