web analytics

میمیرم برات به زبان ترکی تبریزی

میمیرم برات به زبان ترکی تبریزی. دانلود آهنگ خاطره انگیر میمیرم برات از مسعود جلیلیان. بهنام بانی (behnam bani) نام فطعه:

Mp4.ir تحلیل غزلیات مولاناشاه شمس الدین تبریزی به زبان ترکی
Mp4.ir تحلیل غزلیات مولاناشاه شمس الدین تبریزی به زبان ترکی from www.mp4.ir

مترجم فارسی به ترکی استانبولی مورد نیاز است که با ادبیات ترکیه آشنا بوده و به متنهای محاوره‌ای آن مسلط باشد.   دانلود این آهنگ با کیفیت اصلی (320) بهنام بانی (behnam bani) نام فطعه:

دانلود آهنگ خاطره انگیر میمیرم برات از مسعود جلیلیان.

نمیدونستی که دلم بسته به ساز صدات. گوش خارجی ، گوش میانی و گوش داخلی. دانلود آهنگ میمیرم برات از آدن حمید باری کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸.

فهرست شعرها به ترتیب آخر حرف قافیه گردآوری شده است.

بهنام بانی (behnam bani) نام فطعه: بدلیل ادبی بودن متن ترجمه ماشینی قابل قبول نیست. آرزومه که نمیدونستی که من میمیرم برات.

اگه باشم و نباشم ندا میمیرم برات.

چهل روزه که دارم می میرم برات♫ *چهل روزه که هنوز تو گوشمه صداتچهل روزه به من نیفتاده نگات♫ *دارم می میرم براتقاتل ما شام بلا بود، یا حسین♫ *سرت تو طشت طلا بود، یا حسینخرابه اون شب با سر تو، یا حسین♫ *کرب وبلا بودتا اسم تو می‌بردم، با یاد تو می‌مردم♫ *پاشو که برات از شام سوغات. در نظر بگیرید که زبان ترکی حد اقل قدمتی که براش متصوره با 7000 سال :خب فکر میکنید 10000 سال پیش نیاکان ما اینجوری صحبت میکردند نخیر.تطوراتی که در طول تغییر حکومت ها جنگ ها آمدن ادیان مختلف مهاجرت ها. درس 1 (اعداد) اعداد در تركي از يك قاعده خاصي پيروي مي كند كه يادگيري آن را آسان مي كند.

توضیحات بهنام بانی در خصوص این آهنگ:

تبریز هستیم خودم کار کامپیوتر وچهار زبان بلدم اذری ترکی استامبلی وزبان انگلیسی مسلط وکار تایپ وکار با کامپیوتر کاملا مسلط وخانم کار با عکاسی وفیلمبرداری وارایشگری ما خودمون تو کار پخش لباس ترک هستیم در حال رفت امد در ترکیه واقامت جور کردیم دنبال کار هستیم او در زمان کودکی ساز قارمان را نزد استاد یوسف عبدلعظیم زاده فرا گرفت و همزمان به خواندن نیز پرداخت. به اصطلاحات زير توجه كنيد:

ترجمه زبان ترکی تبریزی به فارسی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

در زبان تركي حالت هاي مختلف خواب و بيداري داراي اصطلاحات مخصوصي است. مترجم فارسی به ترکی استانبولی مورد نیاز است که با ادبیات ترکیه آشنا بوده و به متنهای محاوره‌ای آن مسلط باشد. برای پیدا کردن یک شعر کافی است حرف آخر قافیهٔ آن را در نظر بگیرید تا بتوانید آن را پیدا کنید.

Leave a Comment