web analytics

مونا بانکی پور

مونا بانکی پور. اما جالب است بدانید که این بازیگر خوش قیافه ی سینما قبل از آشنایی با نیلوفر خوش خلق، یک بار ازدواج کرده بوده است. همچنین او سابقه فعالیت در عرصه بازیگری و کارگردانی دارد.

عکس دیده نشده امین حیایی در اغوش همسر دومش + بیوگرافی
عکس دیده نشده امین حیایی در اغوش همسر دومش + بیوگرافی from harpy.ir

مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که. مونا بانکی پور بازیگر سینما در ۷ خرداد ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمده است. بانکی پور تجربیاتی در زمینه ی بازیگری داشته است.

اما جالب است بدانید که این بازیگر خوش قیافه ی سینما قبل از آشنایی با نیلوفر خوش خلق، یک بار ازدواج کرده بوده است.

Mona bankipour) هنرمند ایرانی، متولد دهه 1350 در تهران است. مونا بانکی پور و امین حیایی یک پسر به نام دارا دارند که مونا بانکی پور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به همراه پسر خود در اکران فیلم شعله حاضر شد. مونا بانکی پور پس از مدت کوتاهی از امین حیایی جدا شد.

مونا بانکی پور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به همراه.

مونا بانکی پور مادر دارا حیایی در جوانی با امین حیایی که هر دو در سن پایین بودند در سال ۱۳۷۱ ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک پسر به نام دارا حیایی متولد سال ۱۳۷۵ میباشد. مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی است. مونا بانکی پور متولد سال ۱۳۵۵ فرزند فرزانه داوری، هنرپیشه ی قبل از انقلاب است.

مونا بانکی پور (به انگلیسی:

مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر اول امین حیایی، هنرپیشه سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید است. بیوگرافی مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی. مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که.

مونا بانکی پور بازیگر سینما در ۷ خرداد ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمده است.

مونا بانکی پور را احتمالا. بانکی پور تجربیاتی در زمینه ی بازیگری داشته است. مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است.

مونا بانکی پور به ورزش علاقه.

وی همسر اول امین حیایی هنرمند مشهور است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به. مونا بانکی پور پس از مدت کوتاهی از امین حیایی جدا شد و امین حیایی با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد. مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی بوده است.

Leave a Comment