web analytics

مونا بانکی پور در خواب و بیدار

مونا بانکی پور در خواب و بیدار. مونا بانکی پور در سریال خواب و بیدار، نقش همسر دانیال حکیمی را بازی کرد. مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی بازیگر ایرانی است و مادر پسر امین حیایی دارا است که در خانواده پدرش و به همراه با نیلوفر خوش خلق زندگی می کند.

بیوگرافی و تصاویر خصوصی مونا بانکی پور [همسر اول امین حیایی]
بیوگرافی و تصاویر خصوصی مونا بانکی پور [همسر اول امین حیایی] from rooziato.com

ازدواج مونا بانکی پور با امین حیایی. در بازیگری داشت.شخصی است که سابقه بازیگری در سریال «خواب و بیدار» (در نقش همسر دانیال حکیمی) و فیلم سینمایی «خانه ای در شن» رو دارد. مونا بانکی پور و امین حیایی در سال 1371 با یکدیگر ازدواج کردند.

داستان سریال خواب و بیدار.

اما جالب است بدانید که این بازیگر خوش قیافه ی سینما قبل از آشنایی با نیلوفر خوش خلق، یک بار ازدواج کرده بوده است و همسرش نیز مونا بانکی پـور بوده است. بازیگر نقش همسر دانیال حکیمی در سریال خواب و بیدار. خانم بانکی پور بصورت حرفه ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال 1381 در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد.

مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است.

ازدواج مونا بانکی پور با امین حیایی. خواب و بیدار سریالی است به کارگردانی و نویسندگی مهدی فخیم‌ زاده محصول سال 1380 است که از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت. مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است.

در بازیگری داشت.شخصی است که سابقه بازیگری در سریال «خواب و بیدار» (در نقش همسر دانیال حکیمی) و فیلم سینمایی «خانه ای در شن» رو دارد.

این بازیگر کشورمان درباره علت این دوری گفت. مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی بازیگر ایرانی است و مادر پسر امین حیایی دارا است که در خانواده پدرش و به همراه با نیلوفر خوش خلق زندگی می کند. بیوگرافی مونا بانکی پور و همسرش و علت طلاق خانواده و ماجرای کشف حجاب عکس زن دانیال حکیمی در سریال خواب و بیدار و عکس نودی همسر سابق امین حیایی مورد

فیلم سینمایی خانه ای روی شن هم از دیگر آثارش است.

عکس های مونا بانکی پـور با امین حیایی در فضای اینترنت موجود می باشد اما اطلاعات چندانی از این دو نفر که چه ارتباطی با هم دارند نمی تواند یافت. مونا بانکی پور مدت ها در خارج از کشور زندگی کرد و این باعث کم کاری او در سینما و تلویزیون ایران شد. سپس در فیلم خانه ای در شن سال 82 نیز حضور داشت، اما بعدها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

خواب و بیدار در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (Imdb) مصاحبه با مهدی فخیم زاده کارگردان سریال خواب و بیدار جام‌جم آنلاین

مادرش فرزانه داوری و پدرش امیر همایون بانکی پور می باشد. از مهم‌ترین آثار مونا بانکی پور می‌توان به بازیگری در سریال خواب و بیدار، فیلم خانه ای در شن اشاره کرد. مونا بانکی پور و امین حیایی در سال 1371 با یکدیگر ازدواج کردند.

Leave a Comment