web analytics

مدل لباس مجلسی بالاتنه پولکی پایین تنه حریر

مدل لباس مجلسی بالاتنه پولکی پایین تنه حریر. شکل و فرم اندامتان در لباس مجلسی موضوع مهمی است که باید به آن دقت کنید تا در زیباترین و شکیل ترین شکل خود به نظر برسید. لباس مجلسی با مدل ماهی هرچه عرض دامن بیشتر باشد، جلوه زیباتری به لباس می بخشد.

100 عکس از زیباترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و جدید 2018 97
100 عکس از زیباترین مدل لباس مجلسی بلند شیک و جدید 2018 97 from nikstar.ir

استفاده از لباس مجلسی بلند برای افرادی که قد کوتاه دارند به شدت توصیه می شود، اگر این لباس بلند به گونه ای باشد که پارچه روی آنها به شکل تور و بلند قرار بگیرد و لایه زیرین کوتاه، جلوه ای. این سه مدل شلوار مجلسی زنانه ، مناسب مهمانی‌های نیمه رسمی هستند و. لباس مجلسی کلوش کوتاه، با کفش پاشنه دار پاها را لاغرتر نشان می دهد.

انتخاب کنید تا توجه را از بالاتنه به سمت پایین معطوف کند.

لباس های مجلسی پولکی از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردارند. بطور کلی فرم بدن خانم ها به دسته های: اما در این مدل چون لباس از قسمت کمر تنگ می.

مدل لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند.

لباس مجلسی شیک بلند چاک دار به رنگ قرمز لباس مجلسی دخترانه بلند دو رنگ لباس مجلسی دکلته دامن پف دار و بلند قهوه ای رنگ لباس مجلسی جذب و بلند با پارچه حریر و نگین دوزی های نقره ای لباس مجلسی دکلته با دامن بلند پف. این مدل را به کسانی که بالاتنه کوچک و کمرباریک دارند بسیار توصیه می‌کنیم. معمولا در مدل های بلند و کوتاه از حریر، گیپور و دانتل با آستین های کوتاه و بلند دوخته میشوند؛ که جز مدل لباس مجلسی گیپور دو تکه محسوب می شوند.

شکل و فرم اندامتان در لباس مجلسی موضوع مهمی است که باید به آن دقت کنید تا در زیباترین و شکیل ترین شکل خود به نظر برسید.

لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار مناسب نامزدی لباس مجلسی بلند مشکی. فرقی چندانی ندارد، لباسی که انتخاب می کنید برای جشن عروسی و نامزدی است یا مهمانی خودمانی، مهم این است که لباس در تتن تان جوری بنشیند که اندام شما را خوش. این مدل لباس‌ها مخصوصا به عنوان لباس شب مجلسی اخیرا مورد توجه بسیاری از خانم‌های خوش سلیقه قرار گرفته‌اند.

لباس مجلسی های مدل ماهی مناسب هر نوع اندام و فرم بدنی از قبیل چاق، لاغر، بلند.

معمولا برای طراحی یقه هفت باز، پارچه‌هایی از جنس حریر، ساتن، مخمل و یا پولک دوزی استفاده می‌شود و گاهی برای هماهنگی با پایین تنه لباس برشی در جلو لباس بر روی دامن آن یا دو طرف پشت نیز ایجاد می‌کنند. این سه مدل شلوار مجلسی زنانه ، مناسب مهمانی‌های نیمه رسمی هستند و. لباس مجلسی راسته، باعث متناسب دیده شدن پایین تنه و بالاتنه می شوند.

رنگ انتخاب کردید، بهتر است رنگ روشن برای بالا تنه و رنگ تیره برای پایین تنه.

مدل لباس مجلسی پولکی آستین دار و بدون آستین امروزه سبک لباس پری دریایی و یا لباس مجلسی های مدل ماهی به عنوان سبکی منحصر به فرد معرفی شده اند، این مدل لباس بالاتنه ای تنگ و چسبان دارد و قسمت دامن آن از زانو به پایین گشاد است. لباس مجلسی پولکی سبک های متفاوتی دارد؛ بسته به نوع مراسمی که قرار است در آن حضور پیدا کنید، لباستان را انتخاب کنید.

Leave a Comment