web analytics

قیمت هر قیراط الماس

قیمت هر قیراط الماس. بزرگترین الماس قرمز فروخته شده تا کنون، با وزن 5.11 قیراط، به قیمت 8 میلیون دلار، با قیمت 1.6 میلیون دلار برای هر قیراط خریداری شد. نرخهای جدول برای هر قیراط برلیان می باشد و با اضافه کردن دو صفر در جلو هر عدد قیمت به تومان خوانده می شود.

معرفی گران قیمت ترین سنگ جواهرهای جهان لست سکند
معرفی گران قیمت ترین سنگ جواهرهای جهان لست سکند from lastsecond.ir

در نوامبر سال 2011 یک الماس زرد vivid fancy با وزن 43/36 قیراط به قیمت 2,654,802,70 دلار به فروش رسید و در دسامبر همان سال یک الماس زرد intense fancy با وزن 27/42 قیراط با قیمت 76,470 دلار برای هر قیراط معامله شد. تنها برای وزن کردن سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به کار می رود ،. نرخهای جدول برای هر قیراط برلیان می باشد.

قیمت ها مربوط به بازار جهانی فروش عمده سنگ می باشند.

این موضوع نشان‌دهنده افزایش قیمت الماس صورتی در حراجی‌های عمومی اخیر است؛ به‌خصوص در حراج الماس گراف صورتی با وزن ۲۴٫۷۸ قیراط که به قیمت باورنکردنی ۴۵٫۶ میلیون دلار آمریکا در سال ۲۰۱۰. بزرگترین الماس قرمز فروخته شده تا کنون، با وزن 5.11 قیراط، به قیمت 8 میلیون دلار، با قیمت 1.6 میلیون دلار برای هر قیراط خریداری شد. برای اندازه گیری مصنوعاتی که در طلا به کار می رود ، از همان گرم استفاده می شود.

هر قیراط معادل 200 سوت است یا هر قیراط معادل 0.2 گرم می‎باشد.

هر قیراط الماس پشتوانه با شفافیت vs2 و رنگ g از ۸۷۰۰ به ۹۰۰۰ دلار آخرین و گرانترین سنگ قیمتی این لیست با ارزش هر قیراط 3.93 میلیون دلار تصمیم داریم لیست خود را با یکی از افسانه‌ای‌ترین، لوکس ترین و گران قیمت ترین سنگ های قیمتی و جواهرات دنیا یعنی. نرخهای جدول برای هر قیراط برلیان می باشد و با اضافه کردن دو صفر در جلو هر عدد قیمت به تومان خوانده می شود.

به هنگام قیمت گذاری الماس اولین فاکتور مهم که باید بررسی شود، وزن الماس می‌باشد.

قیراط واحدی است که برای اندازه گیری وزن الماس و سایر سنگ های قیمتی استفاده می شود. هر قیراط الماس پشتوانه با شفافیت vvs1 با رنگ g از ۱۰۵۰۰ به ۱۰۸۰۰ دلار. تنها برای وزن کردن سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به کار می رود ،.

قیراط با “C” یعنی “Carat”، نباید با “Karat” اشتباه گرفته شود ، و باید دقت کنید که قیراط اول مربوط به وزن سنگ های قیمتی است و قیراط دوم با.

روی کاغذ و از نظر دیداری ممکن است یکسان به نظر برسند ، اما تفاوت یک اعشار وزن می تواند تفاوت زیادی در قیمت هر قیراط و قیمت کل هر الماس ایجاد کند. یک قیراط معادل 200 میلی گرم و یا 100 سوت می‌باشد. هر قیراط الماس پشتوانه با شفافیت vs1 با رنگ g از ۹۶۰۰ به ۹۹۰۰ دلار.

الماس آبی طیف رنگی از سفید مایل به آبی تا آبی تیره را در برمی‌گیرد.

در سال 2010 یک الماس زرد vivid fancy با وزن 12/16 قیراط، به قیمت 155,232 دلار برای هر قیراط فروخته شد. به همین علت قیمت گذاری نهایی و دقیق الماس حتما کار یک متخصص است که باید بر اساس گرید های شناسنامه آن را تعیین نماید. در سال ۲۰۱۷ میلادی، گردنبدی که یک الماس ۱۶۳ قیراطی داشت، به قیمت ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار در حراجی کریستیز.

Leave a Comment