web analytics

قیمت فارماتون اصل

قیمت فارماتون اصل. فارماتون، در سطح جهانی به عنوان یک مکمل پرمصرف در بین مولتی ویتامین‌ها شناخته می‌شود. البته هنگام بررسی قیمت فارماتون حتما به اصل بودن آن توجه کنید.

ژریویتون کپسول نرم زهراوی ( فارماتون ایرانی ) تهران دارو
ژریویتون کپسول نرم زهراوی ( فارماتون ایرانی ) تهران دارو from tehrandaroo.com

اما خبر خوب این است که شرکت داروسازی دانا کپسول فارماژلیتان دانا را روانه بازار کرده است که دقیقا همان ترکیبات فارماتون اصل را در خود جای داده است و مصرف کنندگان به راحتی می‌توانند آن را جایگزین فارماتون سوئیسی و آلمانی نمایند. کپسول های فارماتون حاوی بیوتین ،. خانه محصولات بهداشت بزرگسالان مکمل بزرگسالان قرص فارماتون اصل 100 تایی قرص فارماتون اصل 100 تایی تومان 1,600,000

پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام.

ارسال رایگان بدون محدودیت قیمت، هدیه نقدی و بازگشت کالا تا ۳۰ روز پس از تحویل. حاوی 20 نوع از مهمترین ویتامین ها، مواد معدنی مورد نیاز بدن. فارماتون ایرانی خود یکی از قرص های بسیار عالی و مکمل شناخته می شود اما برخی از افراد شاید مایل به خریدن فرماتور اصل آلمان باشند، که برای تشخیص اصل بودن این قرص ها بهتر است که در هنگام خرید به مجوز.

خانه محصولات بهداشت بزرگسالان مکمل بزرگسالان قرص فارماتون اصل 100 تایی قرص فارماتون اصل 100 تایی تومان 1,600,000

افزایش انرژی, مکمل های غذایی, مکمل های ورزشی, ویتامین ها و تقویت عمومی. دسته‌بندی شده در فواید،علائم،خواص برچسب خورده با عکس کپسول فارماتون اصل،قرص فارماتون اصل سوئیس،قرص فارماتون اصل قیمت،قرص فارماتون اصل و تقلبی،قرص فارماتون اصلي،قرص فارماتون اصلی،قیمت کپسول. این محصول در انبار موجود نیست.

قیمت فارماتون اصل سوئیس این کسپول برعملکرد خلق و خو و مغز اثرات مثبت دارد ولی سبب تحریک بیش از اندازه نمی شود ، که برای وجود ترکیب دی متیل اتانول آمین در کپسول فارماتون است.

کپسول ژریاک فارماتون ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیب انحصاری فارماتون است، جهت بازسازی قوای جسمی و روحی و جلوگیری از مشکلاتی که با بالا رفتن سن به وجود می آید. ماده ی اصلی تشکیل دهنده فارماتون عصاره جنسینگ است که باعث به وجود آمدن انرژی میشود وسطح ایمنی بدن را افزایش می دهد. قرص مکمل ژریاتریک فارماتون geriatric pharmaton عدد.

لینک محصول در سایت جینسانا.

قیمت قرص فارماتون سوئیسی معمولاً به دلیل وارداتی بودن قیمت بالاتری را نسبت به مکمل های ایرانی داراست. کپسول ژریاک فارماتون ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیب انحصاری فارماتون است، جهت بازسازی قوای جسمی و روحی و جلوگیری از مشکلاتی که با بالا رفتن سن به وجود می آید. فارماتون اصل, فارماتون سوئیسی, مولتی ویتامین, مولتی ویتامین فارماتون کیمیا طب 800,000 تومان

مواد تشکیل دهنده مکمل غذایی فارماتون.

ژریاتریک فارماتون دارای چهار گروه ماده ی فعال است: این دارو حاوی کلسیم، منیزیم، ویتامین d. نظرات (0) قرص مکمل ژریاتریک فارماتون geriatric pharmaton :

Leave a Comment