web analytics

قبر مسعود رجوی

قبر مسعود رجوی. محمد حیاتی که در آذر ۵۴ به همراه مسعود رجوی به کمیته رفته بود در این باره نوشته است: پیام مسعود رجوی از قبر پیام مسعود رجوی !

بازتاسیس ارتش خصوصی صدام در آلبانی، وحشت رجوی از صدور
بازتاسیس ارتش خصوصی صدام در آلبانی، وحشت رجوی از صدور from iran-interlink.org

مسعود رجوی در کنار همسرش مریم رجوی. لوش و لجن ریختن بر سر انقلاب ضدسلطنتی و پابوسی شاه و چکمه‌های خونین رضا شاه در این شرایط مشخص قبل از هر چیز در خدمت بقا و دوام شیخ ستمکار مرغ رجوی یک پا دارد!

آره، آره آقا جون میزنن از ما می‌برن، اصلاً اعلیحضرت رضا شاه کبیر می‌بره، اصلاً آریامهر از قبر زنده میشه، اصلاً امام ملعونه راحل برمیگرده.

بی‌تردید مسعود رجوی به عربستان فرار کرد و در آن جا مُرد. مسعود رجوی و مقابله با جریان فرصت‌طلب در زندان اوین. مرغ رجوی یک پا دارد!

«در آذر ماه ۵۴من را همراه مسعود رجوی از اوین به کمیته منتقل کردند، من می‌دانستم که.

همچنین برخی نیز حمله موشکی به پایگاه اشرف را علت کشته شدن مسعود رجوی می دانند و گفته شده که رجوی را در پاریس به خاک سپرده اند و قبر وی در آنجاست. اوضاع به هر سمت بچرخد رجوی پیروز میدان است !!! شبکه اول سیما برای لحظاتی تصاویر سرکرده گروهک تروریستی منافقین مسعود رجوی را پخش کرد.

ما ۹ عملیات انقلابی علیه امپریالیسم انجام دادیم:

وی از اعضای سابقه دار مجاهدین خلق بود که پس از پیروزی. حسین‌نژاد در گفتوگویی مدعی شد: «در آذر ماه ۵۴من را همراه مسعود رجوی از اوین به کمیته منتقل کردند، من می‌دانستم که.

در نخستین سالگرد پرواز جاودانگی سرهنگ خلبان بهزاد معزی، مریم رجوی و جمعی از اعضای شورای ملی مقاومت و حامیان مقاومت ایران بر مزار او در اور‌سور‌اواز گردآمدند و یاد این قهرمان ملی را گرامی داشتند.

آنهایی که به زبان و قلم رجوی منتسب شده اند از قبر او را هر بار بیرون می کشند و به نام او پیام می دهند. ۸:۱۶ هیچ نظری موجود نیست. مسعود رجوی ـ کارزار بزرگ افشاگری.

تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی.

مسعود رجوی پس از این پرواز خطیر و تاریخساز با تمام قوا به افشای جنایتهای خمینی و بیان. تف به ذات همه شما انقلابیون ۵۷ اگر این چنین نبود یک مسئول عربستانی در سال ۲۰۱۷ در جریان کنفرانس سازمان منافقین در پاریس مرگ مسعود رجوی را اعلام نمی‌کرد.

Leave a Comment