web analytics

فتحه و کسره در کیبورد گوشی سامسونگ

فتحه و کسره در کیبورد گوشی سامسونگ. دکمه ی alt را فشرده و پایین نگه دارید. Shift + ل = ۀ 18.

گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S22 5G 256GB فروشگاه
گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S22 5G 256GB فروشگاه from googlekala.com

Shift + k & l أ : Shift + e (تنوین مجرور) فَ : ۸ روش کشیده نوشتن حروف و اعراب گذاری کلمات در اندروید و آیفون.

Shift + ب = ّ تشدید 17.

Shift + ی = کسره ِ. Shift +غ = نقطه ویرگول ؛. 1.ابتدا وارد تنظیمات یا همان settings شوید.

Shift + ل = ۀ 18.

اضافه کردن کیبورد فارسی به اندروید. Shift + ا = آ 19. ۸ روش کشیده نوشتن حروف و اعراب گذاری کلمات در اندروید و آیفون.

مشاهده می کنید که علامت سکون برای شما تایپ شده است.

خرید موبایل های کیبورد دار، گوشی دکمه ای اندروید، گوشی دکمه ای هوشمند، گوشی کیبورد دار اندرویدی از فروشگاه اینترنتی کالاتیک با قیمت ارزان و کیفیت بالا جای ضمه در کیبورد در کیبورد رایج، ضمه (ــُـ) با گرفتن دکمه shift و فشردن دکمه s تایپ می‌شود. روی 3 نقطه بالای صفحه زده و check for update را بزنید و از لیست available language گزینه فارسی را انتخاب کنید تا دانلود شود.

Farsi Keyboard Apk برنامه اي براي فارسي كردن ايفون بهترین کیبورد فارسی رایگان برای آیفون تايپ حروف كشيده در ايفون تغییر زبان گوشی اپل چگونه حروف را در گوشی کشیده تایپ کنیم دانلود رایگان کیبورد فارسی برای اندروید دانلود رایگان کیبورد کشیده نویس همه کاره دانلود کیبورد اصلی سامسونگ.

Shift+d (حرف “d” معادل حرف “ی” در صفحه کلیدهای با برچسب فارسی است) Shift + ش = فتحه َ. در تایپ فارسی با نگه داشتن ا کاراکتر آ و با نگه داشتن ی کاراکتر ئ را می توانید تایپ کنید.

و یک کیبورد فارسی در گوشی خود داشته باشید در گام اول باید به سراغ Settings (تنظیمات) گوشی برویم و از قسمت System (سیستم) گزینه.

البته xperia keyboard که جدیدا توسط سونی برای تمام گوشی های با نسخه 4.4+ عرضه شده نیز بسیار عالی است و تمام. Shift + s (ضمه) فِ : در قسمت عددی کیبورد (اعداد سمت راست کیبورد) عدد 0250 را وارد کنید.

Leave a Comment