web analytics

صفحه شخصی گاج

صفحه شخصی گاج. ما در انتشارات بین‌المللی گاج بیشتر از 15 سال است که با انتشار کتاب‌های کمک آموزشی از پیش‌دبستانی تا کنکور همراهتان بوده‌ایم. همکاران عزیز در مراکز و داخل سازمان برای گرفتن کلمه و رمز عبور لطفا از طریق امور اداری واحد خدمتی خود اقدام نمایید.

آزمون های گاج
آزمون های گاج from azmoon.gaj.ir

دانش آموزان کانونی می توانند وارد صفحه شخصی خود شوند و کارنامه آزمون خود را دریافت کنند. برای ورود به صفحه شخصی و مشاهده کارنامه ابتدا باید ثبت نام کنید. به اطلاع همکاران محترم می رساند در راستای گسترش خدمات دولت الکترونیک، دسترسی های حقیقی(پرونده شخصی) و حقوقی (سیستم های عملیاتی و اطلاعاتی) یکی شده اند.به همین دلیل همه کاربران سیستم های عملیاتی و اطلاعاتی.

از 9 کارنامه در صفحه شخصی تان بازخورد بگیرید و پیشرفت کنید.

برای ورود به صفحه شخصی و مشاهده کارنامه ابتدا باید ثبت نام کنید. از ساعت 8 الی 22 در صفحه شخصی هر داوطلب (اگر تغییری در این ساعت داده شود؛ در اطلاعیه های سایت و کانال گاج اعلام خواهد شد) سایت کانون فرهنگی آموزش قلم چی kanoon.ir kanoon farhangi amoozesh.

گاج، گروه آموزشی جوکار (@Gaj_Pub) Twitter.

همکاران عزیز در مراکز و داخل سازمان برای گرفتن کلمه و رمز عبور لطفا از طریق امور اداری واحد خدمتی خود اقدام نمایید. در صورتیکه برای اولین بار جهت ورود به صفحه شخصی اقدام می نمایید لازم است. دانش آموزان برای مشاهده نتایج و کارنامه آزمون های آزمایشی گاج باید وارد صفحه شخصی خود شوند.

آزمون های سراسری گاج فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با هدف توسعه ی عدالت آموزشی آغاز نموده و در تلاش است با برگزاری آزمون های هدفمند، طراحی سوالات استاندارد و با کیفیت، تاثیر بسزایی در موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان.

با اشتراک گاجینو می‌توانید به تمامی کتاب‌های گاج و دوره های ویژه ویدئویی دسترسی داشته باشید و در آزمون های گاج به صورت آنلاین شرکت و کارنامه‌ای با. نحوه ثبت نام صفحه شخصی گاج. دانش آموزان کانونی می توانند وارد صفحه شخصی خود شوند و در آزمون آنلاین شرکت کنند و کارنامه.

دانش آموزان کانونی می توانند وارد صفحه شخصی خود شوند و کارنامه آزمون خود را دریافت کنند.

متن موجود در عکس را دوباره وارد نمایید. گاجینو بستر ارائه آنلاین خدمات آموزشی انتشارات بین المللی گاج است. مشاهده کارنامه آزمون بزرگ گاج 1400.

یکی از موثرترین راه‌ها برای شناخت نقاط قوت و ضعف و پیشرفت، داشتن بازخوردهای منظم است.

آزمون های سراسری گاج فعالیت رسمی خود را از سال 1388 با هدف توسعه ی عدالت آموزشی آغاز نموده و در تلاش است با برگزاری آزمون های هدفمند، طراحی سوالات استاندارد و با کیفیت، تاثیر بسزایی در موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان. به اطلاع همکاران محترم می رساند در راستای گسترش خدمات دولت الکترونیک، دسترسی های حقیقی(پرونده شخصی) و حقوقی (سیستم های عملیاتی و اطلاعاتی) یکی شده اند.به همین دلیل همه کاربران سیستم های عملیاتی و اطلاعاتی. نحوه ثبت نام صفحه شخصی گاج در ادامه بیان شده است.

Leave a Comment