web analytics

رهگیری پست خارج از کشور

رهگیری پست خارج از کشور. ارسال بسته پستی به خارج از کشور یا بالعکس، عموما با نام پست بین‌المللی شناخته می‌شود. پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک سامانه استعلام مرسوله پستی با.

"مدارس ایرانی مورد قبول ایرانیان خارج از کشور نیست"
"مدارس ایرانی مورد قبول ایرانیان خارج از کشور نیست" from raahesh.ir

شماره ۱۰ یا ۲۰ رقمی. این اتفاق را می‌توانیم یک پیشرفت برای صنعت حمل و نقل بین المللی ایران بدانیم. و پرسنل در دراداره پست سلیقه ای رفتار می‌کنند.

و از طریق لینک یا کد رهگیری مرسولات خود را در خارج از کشور نیز رهگیری کنید.

با استفاده از این کد و با مراجعه به سامانه رسمی پست کشور به راحتی می توانید مرسوله خود را رهگیری کنید. مشتریان ، می توانند بدون مواجه شدن با مشکل سامانه رهگیری مرسولات پستی ، برای رهگیری مرسوله خود. پست، از نظر هزینه‌ی خدمات، بسیار اقتصادی است و با هزینه‌‌ای مقرون‌به‌صرفه مرسوله شما را.

روش اصلی برای پیگیری مرسولات پستی ، استفاده از سایت پست و وارد کردن کد رهگیری مرسوله است.

و پرسنل در دراداره پست سلیقه ای رفتار می‌کنند. برای رهگیری مرسوله پستی به خارج از کشور تمامی استانداردهای مشخص شده رعایت شده و هر نکات فنی که در این مورد وجود دارد رعایت گشته است. رهگیری پست خارج از کشور ؛ استفاده از خدمات پست داخلی و خارجی، یکی از بهترین روش‌های ممکن برای ارسال مرسولات می‌باشد.

پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک سامانه استعلام مرسوله پستی با.

سرعت ارسال بسته های پستی به خارج از کشور در گذشته تا حدودی زمان می برد ولی امروزه سرعت ارسال آنها بسیار بالا می باشد و در کمترین زمان بسته به. پیگیری پست خارج از کشور. در صورتیکه مسافر پس از عزیمت از کشور امکان نگهداری لوازم خود را نداشته باشد و یا به دلیل جلوگیری از پرداخت انبار داری در مقصد نیاز به ارسال با تاخیر محموله خویش را داشته باشد، تی اکسپرس کالای ایشان را در انبارهای مسقف نگهداری و.

کشور کانادا با دارا بودن بیش از 400 هزار نفر تبعه ایرانی به عنوان یکی از بزرگترین مقصد ایرانیان برای مهاجرت و تحصیل می باشد، از این رو ارسال مرسولات پستی بین دو کشور دارای اهیمت زیادی می باشد.

در مرسوله های سازمانی می توانید از طریق کد ussd هم مرسوله خود را رهگیری کنید. شماره ۱۰ یا ۲۰ رقمی. همچنین برای پیگیری مرسولات پستی خارجی می توانید از طریق روش.

برای پیگیری مرسوله و یا نامه پستی باید یکی از موارد زیر را داشته باشید.

چند سالی می‌شود که پست بین المللی و ارسال بار به خارج از کشور از دوش شرکت ملی پست ایران برداشته شده و به بخش خصوصی و شرکت های حمل و نقل هوایی واگذار شده است. با نصب دستگاه‌های ips و ارتقای آن توسط اتحادیه جهانی پست، مشتریان از طریق رایانه‌های شخصی یا در دفاتر پستی با امکاناتی که اتحادیه پیش‌بینی کرده با ورود به آدرس الکترونیکی www.post.ir در قسمت سرویس‌های فعال و از طریق لینک رهگیری مرسولات می‌توانند مرسوله خود را در خارج از مرزها. ارسال بسته پستی به خارج از کشور یا بالعکس، عموما با نام پست بین‌المللی شناخته می‌شود.

Leave a Comment