web analytics

دعای معراج صوتی

دعای معراج صوتی. دعای مجیر که خواندن آن برای شفای بیمار و ادای دین و بی‌نیازی و رفع غم و اندوه بسیار سودمند است، با خط خوانا و ترجمه دقیق و روان استاد انصاریان به همراه صوت آن از بهترین مداحان کشور (با امکان دانلود) امروز متن کامل دعای معراج بـه همراه ترجنه پارسی این دعای کبیر را جمع آوری کرده ایم، بـه علاوه امروز خواص دعای معراج و همچنین داستان معراج پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی رابه همراه هم مرور میکنیم.

برنامه دعای معراج صوتی دانلود کافه بازار
برنامه دعای معراج صوتی دانلود کافه بازار from cafebazaar.ir

دانلود دعای معراج برای موبایل. دعای معراج دعای پرشأن و منزلتی است که توسط جبرئیل بر پیامبر وارد آمده و خواندن آن در شب معراج پیامبر (شب 17 ماه رمضان) بسیار توصیه شده و دارای آثار و خواص فراوانی است. متن عربی , ترجمه و تفسیر دعای پر فضیلت مــعــراج.

امروز متن کامل دعای معراج بـه همراه ترجنه پارسی این دعای کبیر را جمع آوری کرده ایم، بـه علاوه امروز خواص دعای معراج و همچنین داستان معراج پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی رابه همراه هم مرور میکنیم.

متن دعای معراج pdf به همراه فایل صوتی. حسین شعبانی سپتامبر 29, 2021. متن و ترجمه دعای معراج را مشاهده کرده و سپس می توانید توضیحاتی را درباره این دعا مطالعه بفرمایید.

برای من از آنچه که در آنم گشایش و رهایی قرار بده و مرا در آن.

آن شبی که مرا به معراج. دانلود دعای معراج برای موبایل. دانلود دعای معراج ۲ صوتی.

دانلود دعای معراج (فایل صوتی) دعای معراج دعایی است که شان آن بسیار بزرگ و عظیم میباشد.

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه پخش، این دعا را به صورت صوتی گوش کنید. به نام خداوند بخشنده مهربان. از رسول خدا روایت شده که وقتی در شب معراج به آسمان رفتم، هفتاد هزار حجاب را طی کردم تا رسیدم به حجاب قدرت.

هر که از آدم تا خاتم دعای معراج را بخواند یا با خود دارد عزیز و مکرم گردد و حاجتش برآورده شود، حق تعالى هیچ حجاب در میان او و خودش نگذارد و او را از جمیع بلایا محفوظ نماید.

دعای مجیر که خواندن آن برای شفای بیمار و ادای دین و بی‌نیازی و رفع غم و اندوه بسیار سودمند است، با خط خوانا و ترجمه دقیق و روان استاد انصاریان به همراه صوت آن از بهترین مداحان کشور (با امکان دانلود) پس تا انتها با ما همراه شوید. دعای معراج را پیامبر در شب معراج از زبان جبرئیل از طرف خداوند آورده است.

متن دعای معراج با معنی و صوت و همچنین لینک دانلود Pdf متن.

دانلود دعای معراج برای موبایل. دعای مجیر در بین دعا‌ها از جایگاه بلندى برخوردار است و از حضرت رسول (ص) روایت شده و دعایى است که جبرئیل براى آن حضرت هنگامى که در مقام ابراهیم مشغول نماز بودند آورد و کَفْعَمى در «بَلَدُ الأَمین» و «مصباح» این دعا را ذکر. از رسول اکرم (ص) منقول است آن شبی که مرا به معراج بردند از تمامی آسمانها گذشتم تا به آسمان هفتم رسیدم و آنچه دیده بودم و با خدای تعالی بی‌واسطه سخن گفتم و مراجعت نمودم چون.

Leave a Comment