web analytics

دانلود فونت شکسته بتا برای اینشات

دانلود فونت شکسته بتا برای اینشات. فونت نستعلیق شکستهیکی از فونت‌های خاص و بسیار زیبای فارسی است که این بار در 2 نسخه جدید در اختیار شما قرار می‌گیرد. همینک میتوانید این مجوعه فوق العاده و با ارزش را دریافت کنید

فونت نستعلیق شکسته دیاکو گرافیک
فونت نستعلیق شکسته دیاکو گرافیک from diakographic.ir

امتیاز ۴.۳۷ از ۵ امتیاز ۱۹ مشتری. 2mb فرمت فایل ها : نستعلیق ، نستعلیق شکسته نسخه بتا ، دیما شکسته میباشد.

دانلود فونت کشیده برای اینشات را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دانلود مجموعه فونت مناسب اینشات inshot ، این مجموعه شامل فونت های سازگار با نرم افزار اینشات می باشد این فونت ها در سبک های دست نویس ، تایپ ، لوگو تایپ و. ما در این پست تصمیم داریم کوتاه ترین آموزش اضافه کردن فونت رایگان فارسی رو به اینشات به شما آموزش بدیم. موکاپ کارت ویزیت روی میز.

این فونت فارسی یکی از بهترین فونت های نستعلیق شکسته می باشد که شما می توانید در طراحی های خود استفاده کنید.

بدون اغراق، فونت شکسته نستعلیق را. دانلود فونت نستعلیق برای اینشات را از سایت هاب گرام دریافت کنید. فونت برای اینشات دانلود رایگان فونت فارسی برای اینشات ، همانطور که میدانید اینشات یکی از بهترین نرم افزارهای موبایل در بحث تولید محتوا در موبایل است.

× مجموعه فونت های فارسی.

همینک میتوانید این مجوعه فوق العاده و با ارزش را دریافت کنید سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان سایت فارس گرافیک ، در این مطلب با “ مجموعه فونت های نستعلیق ” در خدمتتان هستیم. دانلود رایگان مجموعه فونت های نستعلیق

دانلود فونت شکسته بتا با دانلود رایگان و لینک مستقیم را در این پست از سایت پاتوق یو مشاهده نمایید

این مجموعه شامل فونت های : فونت شکسته نستعلیق پس از فونت نستعلیق محبوب ترین فونت فارسی موجود است و کاربردهای بسیار زیادی در صنعت گرافیک کشور دارد. فونت نستعلیق دیما شکسته را می میتوانید رایگان و با لینک مستقیم از رسانه فونت جو دریافت کنید.

کپی کردن متن از این ادیتور ها و استفاده از آن در نرم افزارهای گرافیکی.

فونت نستعلیق دیما شکسته ( dima shekasteh ) از سری فونت های خوشنویسی می باشد. امتیاز ۴.۳۷ از ۵ امتیاز ۱۹ مشتری. منتشر شده در ۲۴ آذر ۱۳۹۵.

Leave a Comment