web analytics

دانلود صوتی سوره یاسین با صدای فرهمند

دانلود صوتی سوره یاسین با صدای فرهمند. دانلود صوتی سوره ملک با صدای فرهمند با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ در این مقاله از مجله اینترنتی دلگرم، ترتیل سوره مبارکه یس با صدای شهریار پرهیزگار همراه با متن آن را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای
دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای from myket.ir

دریافت مراسم و دعای قرآن به سر گرفتن با صدای محسن فرهمند مدت زمان: در این قسمت از سایت نیاز موزیک برای شما بزرگواران. دانلود سوره یاسین mp3 برای مراسم ختم.

سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او

دانلود سوره یاسین صوتی mp3 با صدای استاد فرهمند، پرهیزگار، عبدالباسط با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ ترتیل سوره به سوره قرآن کریم شهریار پرهیزکار. به نام خدای بخشاینده مهربان.

این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت مجلسی و ترتیل سوره مبارکه یاسین با صدای قاریان مشهور و بزرگ دنیا از.

در این بخش از سایت نیاز موزیک برای شما همراهان عزیز. برای دانلود سوره یاسین [ ترجمه گویا سوره یاسین با صوت قاری نوجوان+صوت ] من میپسندم لغو پسندیدن. از کانال موسسه 313 مهدی یاور.

متن و ترجمه سوره یس همراه فایل صوتی.

دعای عهد، دعای سمات، دعای توسل، زیارت آل یاسین، زیارت جامعه کبیره، زیارت امین الله، مناجات حضرت علی (ع) در مسجد کوفه و. زیارت عاشورا با صدای علی فانی. دانلود صوتی سوره ملک با صدای فرهمند با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ

دانلود ترتیل سوره مبارکه یس با صدای شهریار پرهیزگار.

شما می توانید در ادامه مطلب صوت این سوره را در سبک های مجلسی، تلاوت و تجوید از این استاد عزیز دانلود فرمایید. دانلود سوره یاسین با صدای فرهمند را از سایت پست روزانه دریافت کنید. بهترین صوت سوره یاسین را از معروف ترین قاری ها.

برای دانلود کردن ادعیه های فوق، روی آیکون کلیک راست.

به خدا دوست داشتم سوره یاسین در قلب هر یک از افراد امت من جای. سوره یاسین سوره 36 قرآن کریم است و با نام های دیگری چون عزیزه ، معمه (شامل شونده)، مدافعه قاضیه (دفع کننده برآورده) نیز شناخته میشود. دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

Leave a Comment