web analytics

دانلود اولین نسخه موبوگرام اصلی

دانلود اولین نسخه موبوگرام اصلی. در موبوگرام می توانید از امکانات جالب و تا حدودی متفاوت تر استفاده کنید. و به صورت دانلود با لینک مستقیم، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

موبوگرام اصلی for Android APK Download
موبوگرام اصلی for Android APK Download from apkpure.com

این برنامه توسط گروه خلاق و مبتکر هانیستا ارائه شده است. در کنار موبوگرام اصلی با امکانات فوق پیشرفته این روزها بسیاری از کاربران از آیگرام (تلگرام ضد فیلتر)استفاده میکنند.یکی از امکانات این برنامه امکان پیدا کردن افرادی که در تلگرام شماره مان را ذخیره دارند است. موبوگرام اصلی ضد فیلتر یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است که به همراه پروکسی کار می کند.

موبوگرام را برای کامپیوتر ویندوز ۱۰،۸.۱،۷ دانلود و نصب کنید.

دانلود ورژن جدید موبوگرام mobogram برای اندروید. اگر هنگام دانلود برنامه بارگیری نمی شود یا گیر می کند از فیلترشکن موبوگرام استفاده نمایید. دانلود موبوگرام 2021 بدون فیلتر mobogram 7.6.4 اندروید.

موبوپرام پلاس نوع سوم ورژن 7.3.1.

Mobogram یکی از نرم افزارهای سفارشی از api رسمی تلگرام است که توسط تیم برنامه سازی هانیستا برای دستگاههای اندرویدی عرضه شده و با داشتن قابلیت های منحصربفردی که در تلگرام نسخه اصلی نمیتوان آنها را. موبوگرام یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است که توسط یک تیم سازنده ایرانی منتشر و توسعه داده شده است موبوگرام یک تلگرام فارسی مود شده است که بیش از 5 میلیون کاربر ایرانی از آن استفاده می کنند قابلیت های فراوانی که در موبوگرام وجود دارد. دانلود موبوگرام اصلی لینک فایل نصبی و نسخه دارای حالت روح mobogram در جم روید !!!!!!

دانلود موبوگرام قدیمی با لینک مستقیم با قابلیت حالت روح و غیر ضد فیلتر دارای سه نسخه موبوگرام 2 و 3 که میتوانید نصب کنید و لذت ببرید

Mobogram یکی دیگر از نسخه های تلگرام می باشد که فرق چندانی با نسخه اصلی تلگرام ندارد. در لیست زیر نسخه های قدیمی و جدید موبوگرام (ورژن اول تا آخر موبوگرام) به صورت کاملا رایگان. دانلود مستقیم موبوگرام پرو ورژن 7.7.5.

موبوپرام پلاس نوع سوم ورژن 7.3.1.

دانلود تلگرام ضد فیلتر با قابلیت روح. موبوگرام همانند برنامه اصلی تلگرام است و از api های تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام متصل می شود و از نظر امنیت. با این حساب بهترین راه حلی که می توان برای دانلود موبوگرام کامپیوتر ارائه داد، استفاده از برنامه شبیه ساز اندروید، همانند bluestack و نصب برنامه موبوگرام معمولی اندروید، روی لپ تاپ می باشد.

موبوگرام (Mobogram Messenger) یکی از اولین نسخه های غیر رسمی تلگرام و ضد فیلتر اصلی تلگرام است.

نسخه تغییر یافته ی تلگرام اصلی است که این قابلیت را برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است تا بتوانند راحت تر از مسنجر استفاده کنند و بخش های مختلف را با زمان ترجمه شده در اختیار داشته باشند که شما میتوانید این اپلیکیشن را پست هایی که سوبانت منشر کرده است دانلود و نصب کنید. این برنامه توسط گروه خلاق و مبتکر هانیستا ارائه شده است. اما چرا موبوگرام در کافه بازار نیست به علت محدودیت هایی این برنامه دیگر قابل دریافت نمیباشد و شما میتوانید فقط از طریق سایت ها دانلود کنید.

Leave a Comment