web analytics

حروف ابجد صغیر برای ازدواج

حروف ابجد صغیر برای ازدواج. هر سال ۱۲ماه و هر ماه را طالعی نسبت داده اند که به ترتیب : این فال بخت و ازدواج، پیش بینی می‌کند دو نفر چقدر محتمل است با هم ازدوج کنند.

دانلود برنامه فال ازدواج و طالع ابجد+ آموزش کامل برای
دانلود برنامه فال ازدواج و طالع ابجد+ آموزش کامل برای from myket.ir

ابجد کبیر یا حروف جمل : ابجد کبیر یا حروف جمل : ابجد نام و نام مادر خانم را به دست آورید.

اگر هر یک از اعداد حروف ابجد کبیر که از ۹ بزرگتر است را به ۹ تقسیم کنیم باقیمانده آن اعداد ابجد صغیر خواهد بود و اگر به جای ۹، اعداد ابجد کبیر را به ۱۲ تقسیم کنیم، باقیمانده آن ابجد وسیط است.

طالع بینی با حروف ابجد. نام و نام مادر خانم را به ابجد محاسبه کنید. مثلا فردی با نام هوشنگ، جمع حروف ابجد آن به ابجد کبیر می‌شود ۳۶۱= ۰+۵۰+۳۰۰+۶+۵

(الف =1 ) (ب = 2 ) ( ج = 3 ) ( د = 4 ) (ه = 5 ) ( و = 6 ) ( ز = 7 ) ( ح = 8 ) ( ط = 9.

نام و نام مادر حتما باید با حروف فارسی و یا عربی نوشته شوند (در این سرکتاب بر اساس کتب قدیمی حروف گ , پ , چ , ژ به صورت خودکار نادیده گرفته میشود). در این شیوه که بر پای اولیه خط فنیقی شکل گرفته به هر کدام از حروف یک ارزش عددی داده می‌شود. تمامی مطالب مرتبط با فال و طالع بینی جهت سرگرمی بوده و مجله اینترنتی بیلمگ ، هیچگونه مسئولیتی درقبال آن ندارد.

برای اینکه بتوان طبع یک فرد را به کمک حروف ابجد متوجه شد، ابتدا باید حروف ابجد فرد را به این صورت محاسبه کرد:

حروف اَبجَد روشی برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده اند. حروف ابجد شامل سه نوع ابجد کبیر و ابجد صغیر و ابجد وسیط می باشد. فال ابجد یکی از روشهای قدیمی طالع بینی است که بین ایرانی‌ها بسیار رایج است.

میخواهیم ازدواج علی فرزند مهدیه با ثنا فرزند زهرا را بوسیله فال ابجد بررسی نماییم.

طالع بینی با حروف ابجد, فال ابجد با اسم مادر برای ازدواج, فال ازدواج شیخ بهایی, فال شیخ بهایی ازدواج. صور هشتگانه حروف جُمل که با نام اولین صورت (ابجد) معروف است. اساساً حروف ابجد بر دو نوع است که عبارتند از «ابجد صغیر» و «ابجد کبیر» ابجد صغیر به قرار ذیل است:

سه نوع حروف ابجد وجود دارد؛ که عبارتند از:

فال ابجد یا چوب,فال ابجد ازدواج,فال ابجد با اسم,فال ابجد چوب,فال ابجد صغیر,فال. هر سال ۱۲ماه و هر ماه را طالعی نسبت داده اند که به ترتیب : در عین حال باید در نظر داشت که تقدیر و سرنوشت هر انسانی بستگی به تصمیمات آن فرد در زندگی و همچنین تقدیر خداوند دارد.

Leave a Comment