web analytics

تقویم ترکیه

تقویم ترکیه. عید فطر (seker bayram) همان‌طور که گفتیم تاریخ آن در ماه میلادی ثابت نیست. تقویم آزمون یوس ۲۰۲۲ (2022 yös) آزمون ها.

تقویم ترکیه با تلفظ تورکی استانبولی ام تی سی هوم
تقویم ترکیه با تلفظ تورکی استانبولی ام تی سی هوم from mtcco.net

.در وقت ساعت قبله، کسیکه به آفتاب متوجه شود (به طرف آفتاب رو بیاورد)، به طرف قبله متوجه شده است. عید فطر (seker bayram) همان‌طور که گفتیم تاریخ آن در ماه میلادی ثابت نیست. خط سبز یکه از شهر بیرون میآید استقامت قبله است.

تقویم برای هر سال و ماه مورد نظر با قابلیت نمایش تعطیلات رسمی و شماره هفته Meta_D_Configurable_And_Printable

تقویم میلادی هم‌ اکنون در بیشتر از ۹۵ درصد کشورهای جهان استفاده. ١ ژانویه (اوجاک) روز اول سال جدید ٢٣ آپریل (نیسان) روز کودک ١ می (ماییس) روز کارگر ١٩ می (ماییس) روز جوانان و ورزش ١۵ جولای (تموز) سالگرد کودتای نافرجام ترکیه تقویم ترکیه هماهنگ با روزهای میلادی است اما اسامی مخصوص به خود را دارد مثلا اوجاک، شوبات، مارت و نیسان وغیره که معادل ژانویه و فوریه و مارچ و اپریل است.

برای مثال هنگام رزرو هتل.

تعطیلات رسمی ترکیه در سال 2021. تقویم ترکیه 2021، تاریخ امروز ترکیه + تعطیلات رسمی ترکیه ارکیده. شروع ترم پاییز و سال تحصیلی در ترم مهرماه بوده (ماه اکتبر) و آغاز ترم بهار از ماه فوریه می باشد.

مدارس ترکیه معمولا هر ساله در ماه ایلول (سپتامبر) بازگشایی میشوند و در ماه هازیران ( ژوئن) به پایان میرسند.

مدت این تعطیلی در ترکیه 3 روز است. عید فطر (seker bayram) همان‌طور که گفتیم تاریخ آن در ماه میلادی ثابت نیست. زمان دقیق کنونی، منطقه زمانی، تفاوت زمانی، زمان طلوع/ غروب و اطلاعات کلیدی در مورد ترکیه

سال تحصیلی از دو نیمسال که با یک تعطیلی حدودا دوهفته ای از هم جدا میشوند تشکیل میشود و علاوه بر آن.

نمایشگاه ها به ترتیب برگزاری در اولین ماه میلادی (. تبدیل تاریخ میلادی به تقویم ترکیه بصورت رسمی. مثلا ساعت شهرهای استانبول و آنکارا و سایر مناطق کشور ترکیه با یکدیگر همزمان میباشند.

تقویم ترکیه ایام هفته فصل ها ماهها یکی از نکاتی است که کم تر به آن توجه میشود اما این نکته برای گذراندن روزها در کشور ترکیه بسیار مهم است.

۴۱° ۰' شمال, طول : .در وقت ساعت قبله، کسیکه به آفتاب متوجه شود (به طرف آفتاب رو بیاورد)، به طرف قبله متوجه شده است. لیستی از تعطیلات عمومی در ترکیه ::

Leave a Comment